Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek olyanban hogy a...

Ti hisztek olyanban hogy a tárgyaknak vannak mágikus tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Valaki hisz olyanban ,hogy a tárgyakat megtudja szálni egy szellem vagy egyéb bárm,i más ?

2019. okt. 24. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Biztos vannak ilyen emberek, de nem a tudomány kategóriában leled meg őket.

ui.: sajnos nem te vagy az egyetlen közülük, aki rendszeresen eltéveszti az ezotéria kategóriát, úgyhogy lehet, hogy mégis találsz.

2019. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jah észre vettem rosz helyre küldtem inkább az ezotéria kérdésekbe kelett volan tennem a kérdést !
2019. okt. 24. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy egész vallás épül erre, amit buddhizmusnak hívunk, szóval úgy sokszázmillió ázsiai biztosan hisz benne.
2019. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és az északi országok közül???
2019. okt. 24. 19:08
 5/13 anonim válasza:

#3 :O

Nekem meg azt mondták skizofrén vagyok :(

2019. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem létezik ilyen ezt csak kitaláció. Ne higgy el hülyeségeket :D
2019. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintem meg igen is létezik vana dzin amely épületeket szál meg szerintem az van ,hogy minden tárgy az univerzumban mozog tehát van rezgése és amit áttél k=ozvetlen a tárgy esetleg jelképe minden ami jelképez valmit mint tudatosan mitn tudataltt így kötéodhet dolgokhoz és annak a tárgynak van g egy bizonyos vibrációja és energiát ad szerintem ez tény és való ! én ebben a teoriában vallom a tudást .
2019. okt. 24. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Az erős túlzás hogy tény és való. Majd ha ez tudományosan bizonyítva lesz akkor lesz ez tény addig sajnos csak egy elmélet
2019. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát ja lehetséges
2019. okt. 24. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem van pár speciális tárgyam ami régóta megvan és egyfajta módon kötődnek hozzám. egy sapkámat például többször is több helyen is elhagytam valahogy mégis visszakerült hozzám. ugyan nem tud hétköznapi tárgyakat megszállni semmi, de képesek kötődni a tulajdonosukhoz
2019. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!