Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Yellowstone...

Quatermain kérdése:

Mit tudtok a Yellowstone Nemzeti Parknak egy elszeparált, szigorúan lezárt, veszélyes övezetéről?

Figyelt kérdés

Hallottam egy helyről, ami a park területén található, ahol semmilyen élőlény nem él meg, ha ember bemerészkedik oda, megmagyarázhatatlan dolgok történnek vele.


Azért ebben a topikba írtam ki, mert sem hivatalos sem kevésbé megbízható forrást nem találtam, ergo semmit.


2019. nov. 12. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg egy újabb gigantikus titokról van szó, amit a hadsereg és a NASA atombiztosan őriz, és kizárólag a fél internet tudja.
2019. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
Hogy nyilvánvalóan nem létezik.
2019. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottál..."

Nos, ott kell érdeklődnöd erről, ahol hallottad.

2019. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Volt erről egy dokumentum film.


A "titok" az, hogy mivel az egész park egy nagy vulkáni kürtű, van egy mérgező gázokkal teli barlangos része.

A "megmagyarázhatatlan dolgok" pedig egyszerű mérgezés.

2019. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mond azt hogy Brit tudósok kimutatták hogy van egy ilyen hely. Attól hitelesebbnek hangzik. Ja mégse. :D
2019. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiszek abban, hogy vannak itt olyan emberek is, akik valamivel szélesebb látókörrel rendelkeznek, valamint abban is, hogy ami nincs fent az interneten attól még igaz és azok amelyek felkerülnek annak nem kis része hazugság.
2019. nov. 12. 20:00
 7/11 anonim válasza:
55%
Felénk ezt úgy mondják: ostoba.
2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki az a felénk? Normálisak?:D
2019. nov. 12. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak részek, ahol elpusztul az élőlények zöme, ehhez nem kell nagy csiribá. Például idehaza is vannak mérgező barlangok, hasadékok, ahol a kénszivárgás miatt történtek halálesetek (főként madarak, denevérek az áldozatok, de emberek is haltak már meg). A legismertebb a Gyilkos-barlang és a mellette lévő Madártemető nevű képződmény.
2019. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

őszintén annyit amennyit leírtál, és amit a 9 írt az még el is képzelhető. Tekintettel arra , hogy mi van a park alatt. Engedhet ki mérgező gázokat, amit az állat világ messze elkerül és a természet sem bírja. Az emberek meg sajna gyakran nem érzik azt amit az állatok, így hallucinálhatnak vagy rosszul lehetnek, rosszabb esetben elhunyhatnak.

már nem tudom mik a vulkanikus mérges gázok, meg hogy vannak- e egyáltalán... de el tudom képzelni :)

2019. nov. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!