Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magyarországon folyik jelenleg...

Magyarországon folyik jelenleg asztrál kémek képzése vagy ilyesmivel kisérletező program?

Figyelt kérdés

Egyre több kutató szerint valóság az asztrál kivetülés, tehát hogy kivetítjük a tudatunkat egy asztrál testbe és elrepülünk megnézni valamit.


Amerikában az 50-es évektől kísérletezik ezzel a CIA. Később átkerült a program a DIA-hez, aztán 1995-ben váratlanul vissza a CIA-hez és azóta nem hallunk róla semmit. Szerintem azért, mert nem várt áttörést értek el.



Magyarország vajon kisérletezik hasonló dolgokkal, hogy ne maradjunk le a fegyverkezési versenyben?


Lehet vannak már pl. román boszorkányok akik egész nap Orbánt nézik.



2019. nov. 18. 16:36
 1/9 anonim válasza:
44%
Igen, ez egy létező program. Folyamatban van egy paranormális egység felállítása.
2019. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
45%
Parajelenségek vizsgálata, alkalmazása a rendfenntartó erő körében. Pszichotróp anyagok felhasználási lehetőségeinek vizsgálata, például tömeg pszichózis kiváltása végett. Ilyesmi témákkal foglalkoznak.
2019. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

"Lehet vannak már pl. román boszorkányok akik egész nap Orbánt nézik."


Kizárt, senki nem vállalná, nincs az a pénz! :D

2019. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem Magyarországon van helyileg, hanem a marsi bázisunkon. Onnan tudom, hogy asztrál kivetüléssel meg szoktam őket látogatni.
2019. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Persze!

A Yandexen megtalálod a képzésben résztvevők fényképes névsorét!

2019. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pataki, Molnár Árpád, Orbán, 404 mind ilyen kiugrott asztrál kém volt. Nem tudták elviselni azt ami folyik gyöngyösön és kiléptek
2019. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem foglalkoznak asztál kémek képzésével Magyarországon. Egyébként ha CIA olyan sikeres asztrálkém-programot valósított meg az '50-es években akkor minek lőttek fel utána annyi kémműholdat dollármilliárdokért, nem lett volna egyszerűbb kiküldeni pár asztrálkémet?
2019. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ausztrál kémekről Magyarországon nem tudok
2019. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem az ember ne akarjon istent játszani. Az asztrál síkon lakóknak lehet nem tetszene, ha emberek kémkedés céljából lépdelnének a birodalmukba.
2020. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!