Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Médium az anyukám, szerintetek...

Médium az anyukám, szerintetek valódi?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom a nőt egyébként,kedves,kiegyensúlyozott,jó humorú..Valódi érzelmi rekciókat látok a megszólított személyeken,de létezhet ilyen halottlátó ember valóban? Igazából ő legtöbbször az érzéseket érzi meg,és írja le,de van amikor egészen elképesztő dolgokat mond az elhunytról,amit tényleg csak a leszűkebb hozzátartozója tudhat....

2019. dec. 4. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
kamu
2019. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mire alapozod ezt?
2019. dec. 4. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
arra hogy nincs olyan hogy medium
2019. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Mi anyukád elérhetősége? Szerintem nem kamu.
2019. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Vannak könyvek, amik remekül leírják, hogy az ilyen "médiumok" milyen módszerekkel dolgoznak.
2019. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,egyszerűen erre nem lehet módszer.Mármint egy vadidegen emberről honnan tudná hogy a nagyapjának nagy volt a keze,vagy ráhagyott az illetőre egy brost,amit elzárva tart,stb...
2019. dec. 5. 09:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
tenyér, innen még melóba a vénasszonyok azt is tudják hány évesen vesztettem el ami poén xd
2019. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Azt írni csak így, hogy kamu tiszteletlenség. Mégis csak a kérdező anyukájáról van szó. Elképzelhető, hogy valóban kapcsolatot tud teremteni az elhunytak lelkeivel, de lehet kamu is persze az sem kizárt. Csak ne írjuk mindjárt azt, hogy kamu, mert nem vagyunk biztosak ebben. Én cseles lennék, elmennèk egy ilyen hölgyhöz és azt hazudnàm neki, hogy a bátyám meghalt és szeretnèk vele beszèlni. Nem tudná azt, hogy meghalt persze. És ha azt mondaná, hogy nem tud kapcsolatba lépni vele, mert nem halt meg, akkor erőteljesen kezdenèk hinni a dolog valódiságàban, ha kezdené mondani, hogy ezt vagy azt üzeni, akkor megmondanàm neki, hogy én elnézést kérek mert ez csak egy próba volt, és ő kérjen tőlem viszont elnézést, hogy megpróbált engem becsapni, megtéveszteni.
2019. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 materialista vagyok, úgyhogy szerintem kamu. nem érdekel, hogy tiszteletlen, a kérdező kérdezett, én válaszoltam, a legjobb tudásomnak megfelelően.
2019. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vannak agyi folyamatok, ha nem tudja kezelni pszichiáter.

Én is eltudok érni más tudatállapotot stb-t de mind agyi folyamat.

2019. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!