Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek az újévi babonákban...

Ti hisztek az újévi babonákban, betartjátok?

Figyelt kérdés
Hogy peldaul elsejen nem szabad költeni ? Mert akkor egesz évben kifut a penz a házból ?
2020. jan. 1. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szemetet nem dobok ki, nem főzök/ takarítok. Próbálok jókedvű lenni. Ennyi belefér szerintem a babonákba :)
2020. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz. Kéne vegyek a boltból ezt azt es félek költeni azt mondjak , hogy szegenyseg egesz évben
2020. jan. 1. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ma fizettem be a kötelező biztosítást az idei évre. Tavaly is így tettem és a tavalyi év volt a pénzügyileg legjobb évem.
2020. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg mostam. Takarítani is kellett,mert tegnap bent aludt a kutya. Szóval ez már bukta.
2020. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy még mindig van aki hisz ezekben a bődületes hülyeségekben..
2020. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Nem, igazából azt se tudom hogy milyenek vannak pontosan. Pár éve olvastam egy hosszú listát hogy miket nem szabad csinálni a babona szerint, hát jót röhögtem.
2020. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megmondom :

- szabad enni csirkehúst , pulykahúst mert hátrakaprja a szerencsét

- hal pénzt hoz, lehet enni

- házba 1 én csak pénzzel és sóval szabad belépni , hogy egesz évben legyen pénz

- aki ma költ , annak egész évben csak kiadásai lesznek

- lehetöleg az elsö aki belép a házba az férfi legyen

- szemetet ma nem szabad kivinni

- a nök 1 jére virradólag piros fehernemut kell viseljenek, hogy szeretve legyenek egesz evben

- szilveszter éjjelén pénz kell legyen nálad , éjjel 12 kor stb

2020. jan. 1. 17:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs elsönél : nem szabad enni csirkehúst
2020. jan. 1. 17:05
 9/9 Metionin ***** válasza:
Hát nálam ebből kapásból 6 bukta :D meg még főztem és mostam is, elvileg azt sem szabadna :D
2020. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!