Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magyarázza már el valaki...

Marika9920 kérdése:

Magyarázza már el valaki miért van ez?!

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap éjjel már majdnem aludtam, de tudtam mivan körülöttem a hangok minden.. Szóval az lenne a kérdésem hogy e közben mi lehetett az az érzés, hogy arra riadtam meg/fel, hogy azt éreztem, hogy az áram a kezem rohadtul megrázta, pedig ágyban voltam és már majdnem aludtam.

Utána nagyon rossz érzésem volt egész éjjel és féltem, a szívem vert vagy 1000rel és vert a víz. De kegyetlen életszerű volt az érzés, és erre nem találtam sehol választ ezért kérdezlek titeket.

ÉS MEG EGYSZER! NEM ÁLMODTAM MÉG CSAK MÉLYEN SEM ALUDTAM.


2020. jan. 3. 12:41
 1/6 gublug ***** válasza:
Szerintem ez altalanos. Velem is szokott tortenni. Felalomban vagy. Az agy lelassul s ekkor ter es ido mashogy kezd mukodni. Es a tapasztalasok is.
2020. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mi mi lenne? Hogy megrazott az aram? Hat az nem kellene kozelmereszkedni a tuzhoz e akkor nem eget meg.
2020. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lidérces álom

A rémisztő álom általában az alvás második felében, az úgynevezett REM szakaszban (rapid eye movement: gyors szemmozgás), vagyis az álmok megjelenésekor jelentkező alvászavar, melyet gyakran kísér felriadás és intenzív pánikroham (az éjszakai felrettenésnél jóval enyhébb mértékben). A leggyakrabban 3-6 éves korban jelentkező alvászavar később spontán megszűnik.


A felnőttek 1-5 százalékát is érintő jelenség hátterében leggyakrabban szorongás, depresszió, egyes pszichiátriai betegségek, alvásmegvonás és bizonyos gyógyszerek (pl. béta-blokkolók, triciklusos és SSRI típusú antidepresszánsok, barbiturátok), illetve az alkohol hirtelen megvonása állhat. Az érintettek a felriadást követően nehezen vagy egyáltalán nem tudnak visszaaludni, és másnap fel tudják idézni a történteket

2020. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.valaszolo. Tanulj meg olvasni barom aztán utána jöhet az eszosztas. ;)


3. Válaszoló. Köszönöm szépen :)

2020. jan. 5. 09:54
 5/6 Krúdy Gyula ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Spiritualitásban az elektromos energia a különböző energiatípusok egyik fajtája. Létezését már az elektromosság felfedezése előtt ismerték, és régebben még emlékeztem is arra, hogy hogyan hívták...


Ez a fajta energia jellemzően az agyi elektromos kisülésekhez köthető fizikálisan, és spirituálisan az energia érzékelés, és energiaszinthez van köze.


"Hétköznapi" érzékelhető szinten akik képesek rá azok számára alvás közeli időszakokban van jelen. Alvás közeli módosult tudatállapotban a lélek az agyi kapcsolatokról való enyhe leszakadása eredményezi az ilyen jellegű kisüléseket, illetve a környezetben levő hasonló energiák érzékelését.


Érdekesség saját tapasztalat alapján:


A test, és a hozzá tartozó lélek az élet alatt megszokja egymást. Ugyan úgy ahogy a bőrünket érezzük a hétköznapokban, a saját elektromos energiánkhoz tudat alatt szintén hozzá vagyunk szokva, így az alvás közben sem tud minket megrázni. Egy sündisznó sem szúrja meg önmagát.

Elektromos áramütéseket leggyakrabban azok szoktak tapasztalni akik olyan illető mellett alszanak akinek alap lélekenergiája lényegesen magasabb. Amennyiben a 2 ember ~1 időben lép át alvási tudatállapot szintjére úgy mikor a magasabb energiaszintű emberke éppen lecsatlakozik félig testéről, akkortájt történik az is, hogy az alacsonyabb energiaszintű emberke lelke fogékony lesz ezen energiák érzékelésére. A lélek elemelkedése képes intenzívebb kisüléseket okozni az alvás első szakaszában amely a közelben alvókat rázhatja.


P.S.: A környezeti energiák azon része is "elektromos" alapú melyet az asztrálok/tündérek összegyűjtenek viharok idején, hogy a világunkban, és saját lelkeikben az energia egyensúlyt fenntartsák. Ha viharos idő van, vagy épp egy erősebb tündér van arra akkor szintén elképzelhető az ilyen áramütések érzékelése.

2020. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Martin970 válasza:
Valószínűleg csak szimpla idegrángás volt, elalvás előtt félálomban szokott előfordulni, nekem általában a lábamban jelentkezik. Többféle magyarázat létezik miért történik, de pánikra semmi ok, teljesen normális jelenség!
2020. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!