Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen a Sahaja jóga?

Pl. ami most kezdodik csutortokon tanfolyam diakoknak es ingyenes is... Jelentkeztem, de kisse felek, hogy rossz vege lesz... :D Valaki jon esetleg?

jan. 14. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
Miért lenne rossz vége egy jóga oktatásnak??? :o Menj el nyugodtan semmi "rossz" nem fog veled történni, amúgy is ingyenes, ha nem tetszik akkor nem mész a következőre és kész. Amúgy a jóga egész jó, segít kicsit "kontrollálni" a testedet, megnyugtatni, oldani a stresszt, nagyobb harmóniába kerülni önmagaddal.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 14. 15:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, csak utananeztem ennek a Kundalini dolognak, es kezdek betojni. :D

# 2/3Időpont jan. 14. 16:17 Privát üzenet
Igen rossz vége lesz, megidézed a démonokat!

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 14. 17:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki hogyan szabadult meg a felébredt kundalini szellemétől energiájától?
Mennyire van pozitív jelentősége ezeknek?
Jóga és egyéb a jógához tartozó meditációs gyakorlatok során az ember testébe kerülő démoni lényektől hogyan lehet megszabadulni?
Sahaja jóga mint vallás?
Shavayatra, yoga nidrához szöveg vagy hangfelvétel magyarul? Vagy egy jó leírást tudsz ajánlani?
Mi az a "bhuta shuddhi" és hogyan lehet csinálni?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!