Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Greta thunberg tényleg egy...

Greta thunberg tényleg egy időutazó?

Figyelt kérdés

Greta thunberg a híres klíma aktivista egy kép szerint időutazó.


Ezek szerint egy 137 éves időutazó vagy nem is ember.

Link1: [link]

Link2: [link]


Ezek hiteles bizonyitékok arra hogy greta nem ember?



2020. jan. 25. 09:59
 1/8 Plüssfigura válasza:
Háát én nem szoktam hinni az ilyenekben de tény hogy nem félelmetes hasonlít rá.
2020. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak attól, hogy vannak egymásra hasonlító emberek, még nem lesz senki időutazó. Ez csak egy tipikus clickbait felütés, ahol a semmit el lehet sztoriként adni.

A down-kórosok arca is nagyon hasonló a genetikai hiba miatt, mégsem mondod rájuk hogy egymás klónjai meg időutazók meg hasonló dolgok. Grétában is van egy kis defektus ami miatt tipikus az arca.

2020. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy hallottam, vonattal utazik.
2020. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy szefós
2020. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Tuti hogy az.
2020. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Úgy is van!


már 1989 látta előre hogy gondok lesznek azzal a fránya CO2-vel. Mikor akkoriban egy átlag gyerek azt sem tudta mi az a CO2.


Aztán csettintett egyet és mondta hogy Tyű a kutyamindenit. előre megyek időben hogy figyelmeztessem a népet!


Meg is kereste Emmett Brownt aki éppen a vadnyugaton garázdálkodott és kovácsként múlatta az időt, hogy üssön neki össze egy idő gépet. Oszt úgy is lett!


Csakis így lehetett!

2020. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A képen nem emberek vannak? Ha lennének is időutazók azok nem emberek lennének?

Egyébként meg ahogy fent írják, annyi ember van a földön (jelenleg 7,6 Mrd) hogy mindenkinek - neked is - él valahol egy "hasonmásod" aki első ránézésre az ikertesód is lehetne. Az más kérdés, hogy mi egyszerű emberek ezzel nem sok pénzt keresünk, de az Elvis-imitátorok, vagy híres emberek dublőrjei már annál többet :)

2020. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!