Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik a jóslással és a mágia...

Kornikus00 kérdése:

Akik a jóslással és a mágia minden ágával foglalkoznak, van fogalmuk a természet fölötti dolgok honnan jönnek?

Figyelt kérdés
Inkább ezerszer meg vetik az isten hitet, mert a hívőség nem divi, és ciki, mert mindenki egy elmebeteg hívőnek tart, aki 'megvilágosodott' de közbe akik a mágiával foglalgoznak, közvetlenül a biblia sátánnal, aki nem fedi fel a kilétét, inkább 'fogtündérnek' adja ki magát, a mágián keresztül. Ez inkább elfogadottabb? Miért szolgálják sokan az ördögöt, miért ellenálhatatlanabb az? És miért miért vetik meg a az isten hite? Ugye az is spirituális dolog, de szent, és szeretet teljes, de a fekete/fehérmágia, az maga az ördög marka. Miért vonzó ez az embereknek?
2020. febr. 10. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mivel szolgálják az ördögöt?
2020. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy úgy írányítja őket fizikai tárgyakkal, jelekkel, mit a rongy babát, aztán a végén kicsinálja őket, csak ezt már nem merik megmondani. Ugyanis ez tabu.
2020. febr. 10. 22:07
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Szeeintem ők is tudják, hogy nem működik, nem létezik.
2020. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Létezik barátom. Attól még hogy te semmit nem érzékeltél belőle, az okkal van. Az ördög tudja hogy jó helyen van, minek szekelna téged? Röhög a markába, ha nem térsz meg kedves lucifer hozzá fogsz kerülni, és nem rockzenéket halgatsz veke, hanem a gitárt veri szét a fejeden, aztán eléget. De mivel nem tudsz meghalni a szellemi állaotodba, újra és újra átkell élned, a megaláztatást, és a szenvedést.
2020. febr. 10. 22:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó helyen vagy! Ami azt jelenti nem tudsz róla. Ő neki ez győzelem, mert nem rohansz istenhez megtérni, sőt nem is hiszel ilyesmiben, miért fedné fek magát neked? Ő ravaszabb mint te.
2020. febr. 10. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert kereszténynek lenni nem "trendi".

Ezotériával foglalkozni trendi.

Tele van ezo-könyvekkel/kristályokkal/kártyákkal stb. egy csomó üzlet.

Erről van egy csomó műsor.

Pl. a Peller Mariann ezo műsora, ahol naaagy, csillogó szemekkel kérdi, hogy "Voltál már jósnál/utaztatáson/sámánnál/reikisnél" etc.

Ez a trend.

2020. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos. Még az energiaitalos dobozok is a pokolt reklámozzák, Azt hiszik ez csak ártatlan marketing, milyen ütős az ital,persze, csak mikor gyenge szív és elvisz, a 'hell' a valóság lesz, vagy itallal keverik, biztos út a 'hellbe'
2020. febr. 10. 22:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Barátom...Hallgass inkább egy kis metált...

https://www.youtube.com/watch?v=HxcRxcY0IC8&feature=youtu.be..

2020. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Képzeld barátom, én voltam már metálos szóval abból a szarból már kinőttem. És egy komolyabb szintet értem el, Istennel
2020. febr. 10. 22:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg azt hiszed hogy metáloddal, provokálhatsz? 3 évig halgattam azt a szart, olyan metál zenéket amik olyan együttesből származtak, akik egy sátánista szekta volt. Aztán sorra lettek paranojásak, az egyik zenéz beképzelte hogy idegenek üldözik, ámokfutásba kezdett meg lőtt egy járókelőt, aztán magával is végzett. A többiek meg a démonoktól rettegtek. Olyan is volt hogy kutyákat, és kecskét nyúztak. Gusztustalan drogos banda mind. Akiket csak drog, és a pénz, meg a szex érdekel. Hát halgassad őket nyugodtan
2020. febr. 10. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!