Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a kepessremet...

Szerintetek ezt a kepessremet hogyan tudnam kiterjeszteni tobb emberre?

Figyelt kérdés

Megmondom az embereknek a felelmeiket egy kis beszelgetes utan, de a pluyz az hogy a megoldasi javaslatokat is amiert mar tobben koszonetet mondtak.

Ha mar ilyrn kivalasztott lettem, hogyan tudnek tobb embert erni?



2020. márc. 6. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
pszichológia?
2020. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Először is ha ilyenben gondolkodsz mindenképpen tanulj meg helyesen írni. Kérdezd meg magadtól milyen végzettségeid vannak, aztán ha van eszed hozzá menny pszihológusnak...
2020. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Valójában erre mindenki képes, csak nem mindenki fér hozzá olyan nagy mértékben. Mivel az Univerzumban minden összekapcsolódik mindennel, így teljesen természetes, hogy esetleg érzed mások érzéseit, vagy látod mások gondolataid.

Én ránézésre komplett elemzést tudok mondani bárkiről.

Egyszer olyan is volt, hogy valaki ült mellettem, hirtelen ideges lett, és ez a nagy energiájú negatív energia átjött, és egy pillanatra éreztem, amit ő. Igazából nemrég jöttem rá, hogy egész életemben azért voltam fáradt, azért voltam olyan, mint ez zombi, mert folyamatosan mások érzéseivel küzdöttem magamban. Az iskolában konkrétan olyan fáradt voltam, hogy egyszerűen nem tudtam ébren maradni.

2020. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:59

Abban igazad van, hogy a kérdező előbb figyeljen a helyesírására, mert így nem hiteles a képessége.


De ha már valakit megszólsz a helyesírása miatt, akkor nem árt ha te is figyelsz rá


Ugyanis a "menny" nem egészen azt jelenti amire te használtad.

MENJ így kell írni.

2020. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menny 😆 az menj te vadállat
2020. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hirdesd magad facebookon, sok pénzért
2020. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fenti kérdésedre az tud választ adni, aki téged "kiválasztott". Fordulj hozzá bizalommal.


Konkrétan az általad eszkábált kifejezésnek, a "képességet kiterjeszteni több emberre" nincs értelme. Ilyen pontossággal működnek a meglátásaid is?

2020. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" kepessremet hogyan tudnam kiterjeszteni tobb emberre?"

Ez alatt érted azt, hogyan tudod elérni. hogy mások is rendelkezzenek ezzel a képességgel,

Készíts weblapot magadnak - és ott online oktasd a jelentkezőket.

Nem te leszel az egyetlen, akinek hiszékenyek fizetnek.

2020. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!