Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tenyleg minden ertem tortenik?

Tenyleg minden ertem tortenik?

Figyelt kérdés

Valahogy ugy tunik hogy mindenki nekem akar jot. Es ez olyan jo most is a buszon shogy felszslltam s kedvenc helyemrol folallt az utas igy oda tudtam ulni mert eppen uton vagyok egy nonismerosmhoz aki tudja hogy nincs baratnom 7 honapja es mondta.hogx menjek at ebedelni hozza vasarnap.

Tenyleg minden ertem van hisz kivalasztott lehetek.

Ismertek meg egy olyan embert mint en. Persze a kerdes koltoi



2020. márc. 8. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Jó is lenne, ha mindenki így gondolkodna, nem lenne annyi agresszió.

Lehet, hogy csak jó a személyiséged, a kisugárzásod.

2020. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki kiválasztott. Én már 2 éve nem mozdítom az ujjamat se (nem dolgozok), és mindig volt mit ennem, innom, volt hol aludnom. Ha rábízod magad a sorsra, a sors gondoskodik rólad.
2020. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Igen, elég sok hibbant embert ismerünk még rajtad kívül is.

"mindenki nekem akar jot" - hát én nem, én utálom a hülyéket :D

2020. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laylah ***** válasza:
100%
Minden érted történik, mint ahogy minden mindenkiért történik, mert az a dolgod, hogy tanulj, tapasztalj. Nem csak a jó dolgok történnek érted, hanem a rosszak is.
2020. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak azért történetek veled, hogy nekem jó legyen:)
2020. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az optimista megközelítés mindig jó - nem elkenődve vagy 7 hónap szingliség után hanem inkább bizakodó. Inkább így, mintsem depis legyél.

Igen a világ érted (is) van, rajtad múlik mit hozol ki belőle.

Azért ne lendülj át a ló túloldalára, ne követelőzz, ne várd el hogy mindenki körülhozsannázon, ne használj ki másokat.

2020. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!