Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem találom meg a...

Miért nem találom meg a lélektársam?

Figyelt kérdés

Manapság amúgy is kevés útkereső, spirituális, nyitottabb gondolkodású - nem libsi - ember van.

Mert ugyebár minden, ami nem hivatalosan jelenik meg a mainstream médiában, az összeesküvés-elméletnek számít, és nevetségessé teszik, aki tudja akár bizonyítani is.


Nem vagyok amúgy 50 éves. Pont ezaz. 23 lettem épp.

De valahogy nem találok rá az elég tudatos, akár szakrális nőre.


Ti mi tennétek?



2020. márc. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Te nyitottabb gondolkodásúnak tartod magad, ahogy odaírtad, hogy "nem libsi"? :D


Nálam a nyitott gondolkodás azt jelenti, hogy olyannak is esélyt adok, aki nem úgy gondolkodik mint én és megpróbálom átérezni a helyzetet. Ez néha elszomorít, néha pedig mélyebben át tudom érezni.


Viszont te ezek szerint mindenkit kizársz, aki nem szakrális? Ergó nem úgy gondolkodnak, mint te?


Én azt tenném, hogy vagy tovább keresek és találok egyszer valaki hozzám hasonlót, akár 10-50 év múlva is legyen az.

Vagy átgondolnám a helyzetem és megpróbálnám megkeresni magamban a lehetséges hibát és kijavítanám. Ha pedig nem tudnám megjavítani a hibát, akkor nem keresnék tovább, mert nem szeretném pokollá tenni más életét, aki amúgy lehet mással boldog lehetne.

2020. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Ugye tudod, hogy a spiritualitásnak semmi köze a nyitott gondolkodáshoz?

Épp az ellenkezője igaz. Egy spirituális ember meghaladja a gondolkodást, fölé emelkedik.

2020. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

"nem találok rá az elég tudatos" nőre.

Dehogynem!

Ők azok, akik a kérdésed szerinti megnyilvánulásod miatt szóba sem állnak veled!( - nem libsi - ember)

A műveltség alapja, hogy amit lehet, magyarul mondunk, ám, ha idegen szavakat használunk, az odaillő, megfelelő, a gondolatot kifejező legyen.

[link]

2020. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!


Grat'! Egy kérdésen belül sikerült bebizonyítanod, hogy se a spiritualitás, se a liberális szavak jelentését nem ismered.


---


Azért nem találsz se elég tudatos, se szakrális nőre, mert te magad nem vagy elég tudatos és szakrális férfi. Ilyen egyszerű ez.

2020. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


A kérdező nem mondott olyat hogy liberális!


A libsi az álszent álliberalizmus beceneve...

2020. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. A fajtádnak mégis gyakran jön ez a szó a szájára.
2020. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 5-ös végre látja a valóságot.
2020. márc. 20. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!