Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem igazán tudom, hogy hol...

Nem igazán tudom, hogy hol kérdezzem meg, de esetleg ismertek olyan boltot (akár online), ahol tudok vásárolni ankh nyakéket, ami egyiptomi fajanszból készült?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az egyiptomi fajansz receptje nem ismert, de hasonlót azért elő tudnak állítani, a lényeg inkább a hasonlóságon van.

Ha pedig ilyen nincs, akkor szerintetek milyen anyagból készültet érdemes hordani?

Kinéztem egy kéket, ugye a fajansz színe miatt, de az színezett arany.

Valami olyat akartam, ami tényleg Egyiptom homokjából készült, de erre kicsi az esély. :(



2020. márc. 18. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Az egyiptomi fajansz színe kb:

[link]

[link]


Jó lenne legalább hasonló szín.

2020. márc. 18. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
A neten és máshol árult cuccok jó része sajnos festett műanyag, nem valódiak. Ha eredetit akarsz venni akkor Egyiptom... bár ott is rengeteg gagyit próbálnak rásózni a turistákra.
2020. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kairóban a zsibin biztosan találsz, ha beszélsz arabul, kisebb az esély, hogy átverni akarnak.
2020. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajna Kairóba és egyéb egyiptomi helyekre nem tud csak úgy elutazni.

Ezért gondoltam valami online boltra. De akkor hát ez van. :(

2020. márc. 20. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!