Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akatatlanul is megátkozhattam...

Akatatlanul is megátkozhattam ezt a személyt?

Figyelt kérdés
A múltkor (kb 2 hete) kiszaladt a számon egy személlyel szemben, hogy ,,az isten verjen meg" mert nagyon felidegesített. Most előkerült egy nagyon furcsa anyajegy a derekán. Ma ment vele orvoshoz. Remélem nem nagy a baj. Félek, hogy azért van, mert én ezt mondtam. Sajnos hiszek az ilyenekben. Nem szerettem volna neki rosszat, csak hirtelen felindulás volt. Most magamat okolom. Kérem, ha valaki otthon van ilyen téren az segítsen! Lehetséges, hogy miattam van az egész? :(

2020. ápr. 1. 09:23
 1/5 A kérdező kommentje:
*akaratlanul
2020. ápr. 1. 09:24
 2/5 anonim válasza:
100%
Semmi köze hozzád.
2020. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, az viszont nem jó ha ennyire "parás" vagy és félsz dolgoktól, lelkiismeret-furdalás gyötör és gyakran hibáztatod magadat a körülötted történő dolgok miatt.
2020. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ó hát persze, hogy a te műved. Az univerzumnak, istennek, sorsnak, (nevezd, ahogy akarod) egyéb dolga sincs, mint a te kívánságaidat lesni. 2020 van, babám!
2020. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vondd vissza az átkot, ugyanannyi pozitív energiával, mint amennyit hasznàltál a negatív átoknál. Gondolj rá szeretettel, hogy nem lesz semmi baja.
2020. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!