Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van interneten olyan oldal...

Van interneten olyan oldal ami ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Van interneten olyan oldal ahol olyan embernek tudok írni aki ért az álomfejtéshez vagy bármi ezotériával kapcsolatos dologhoz?Álmos könyvekkel nem valószínű hogy megtudom fejteni hogy miért álmodtam meg a jövőt vagy olyan múltbéli eseményeket amikor én nem éltem és nem tudtam róla mert valamiért fura dolgok történnek velem.
2010. júl. 28. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos én sem tudom, de érdekelne, úgyhogy beírok, hogy elmentsem a kérdést.
2010. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
google.hu? Nem próbáltál még rákeresni? Én most rákerestem, kiad egy jópár oldalt...
2010. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is rákerestem de nem találtam semmit.Ide linkelnéd légyszi azokat az oldalakat?
2010. júl. 29. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezen tuti megfejtik csak regisztrálni kell de ha nem akkor szóljá nekem ha majd nem fejtik meg mert olyan pofont kapnak hogy egy foggal fognak szotyizni

2010. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 31. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!