Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy David...

Mit szóltok, hogy David Icke-ot lekapcsolták a legnézettebb videó megosztóról is?

Figyelt kérdés
Vajon a fanjai talán ezt is bizonyítékként könyvelik el, hogy "fontos top secret " dolgokat hozott nyilvánosságra?

#David Icke #angolhumor
2020. máj. 7. 04:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem tudom, hogy honnan szerzi az információit.
2020. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
30%

Köszi, 20-as hozzászóló! :)


"Viszont azt nem tudom, hogy honnan szerzi az információit."


Olvasd el a könyveit! ;)


A magasabb Tudatosságból, ahonnan bárki más is kaphat információkat, ha elég nyitott rá és még nem agymosott, pontosabban a jobb agyféltekét is használja, nem csak a balt.


A Rendszer mindent megtesz az oktatásnak nevezett agymosáson keresztül, a médián, a facén, az influenszereken keresztül, hogy a többség ne gondolkodjon, ne kérdezzen, hanem csak fogyasszon és mindent elfogadva tapossa a napi mókuskereket, meg konfliktusokat szítson és lényegtelen dolgokkal foglalkozzon. (Figyelemelterelés, lefoglalás stb.)


Ilyen zombisított/lebutított állapotban pedig nem lehet csodálkozni a csordaviselkedésen és azon, hogy a többség nem jut magasabb szintű információkhoz, nem keresi az igazságot, hanem elfogadja, amit a Rendszer felkínál neki és ha azt mondja valamiről/valakiről, hogy az rossz, vagy nevetséges, azt is csont nélkül beveszi és jeladóként tovább ismétli.


Ha a tévében bemondták, akkor az biztos igaz és amiről sokan állítják, hogy lehetetlen, azt lehetetlenként is fogadja el. Mert így nevelték és a letöltése tökéletesre sikerült, még bizonyítványa is van róla....

2020. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%
2020. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Haha Világhelyzete "nagyon megbízható ", rajta van a dezinfós oldalak listáján, csak szólok. ;)
2020. máj. 11. 01:05
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

"Haha Világhelyzete "nagyon megbízható ", rajta van a dezinfós oldalak listáján, csak szólok. ;)"


Minden dezinfó, ami nem ezt a rendszert szolgálja..., csak szólok! ;)

2020. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
40%
Igen, az jó kérdés, hogy vajon kik döntik el azt, hogy mi a valós információ és mi nem az. Nyilván a hatalom, tehát ez a lista nem mérvadó.
2020. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem mérvadó persze. Azonban Icke-nak higgyünk el mindent aki a felsőbb tudatból meríti információit. Mert ő azt mondta, ezért úgy van.
2020. máj. 12. 11:40
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 Nem kell neki mindent elhinni, de most gondoljunk bele, mi értelme lenne annak, hogy valaki kitalál rendkívüli dolgokat, és kiáll vele a világ elé, azt kockáztatva, hogy sokan bolondnak nézik majd utána. Ez szerintem senkinek sem érné meg. És ráadásul ilyen dolgokat mások is mondanak meg írnak, egymástól függetlenül.
2020. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Hogy mi értelme van? Például az, hogy nagyon sokat keres vele, több mint 10 millió fontot (utána lehet nézni, nem titok) Csak úgy mint Alex Jones, vagy a goodET-is srác is jól meg él a történeteiből.

És tudod mit? Még csak azt sem mondom, hogy D. Icke kitalálja őket, hanem teljes meggyőződésből mondja, és akkor el is érkeztünk ahhoz, hogy bárki bármilyen abszurd dolgokat állíthat, terjeszthet mindenféle képzettség, végzettség nélkül, csupán sugallatra hivatkozva - mert szólás szabadság van.

Nem. Szerintem meg kell húzni mindenképp egy határt, ha már kifejezetten káros hatása van egy publikációnak. Sokan elhisznek mindent amit olvasnak, nem mérlegelnek, inkább pánikolnak, tetteiket is a félelem motiválja. Az első mobilok megjelenését 25-30 éve is hisztéria övezte, ma már mindenkinél van...

2020. máj. 12. 23:53
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom pontosan, hogy miket mond a mobiltelefonokkal kapcsolatban, nem vagyok minden dologban jártas, hogy miket állít, hanem úgy nagyvonalakban ismerem a nézeteit.


De mi van akkor, ha mégis igaza van? Ha nem is mindenben, de nagyrészt? Vagy akár mindenben is, ki tudja ezt megmondani?

Szerintem az emberek amiatt nem hisznek neki, akik nem hisznek, mert elvből nem hiszik el ezeket a dolgokat. Tehát ha teszem azt, valamelyik családtagjuk mondana ilyesmiket, vagy pedig bárki más, akkor sem hinnék el.

De egyébként ezzel az erővel bírálni lehetne bármelyik vallási vezetőt is, hogy milyen alapon mondják azt, amiket mondanak, és ők is jól megélnek, és tömegek hisznek nekik.


Az a helyzet, hogy ezek a dolgok fejben dőlnek el, hogy kinek milyen a beállítottsága. És egyébként azt sem lehet bebizonyítani, hogy nincsen igaza.

2020. máj. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!