Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki jártas a témában, hogyan...

Aki jártas a témában, hogyan kell elképzelni egy olyan helyet mind az asztrál sík legalsó/legsötétebb szintje?

Figyelt kérdés
A kérdés pusztán elméleti, olvastam róla a neten meg kutattam a témában de kíváncsi vagyok ti hogyan képzelitek el!

2020. jún. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Olyan, mint két flakon alsópolcos bor és egy doboz piros Priluki után másnap reggel 7-kor.
2020. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat emlegetik ezt, erről én is olvastam.

Youtubon vannak ilyen 100000%-os "zenék"...

1x véletlenül bekapcsolva hagytam és tényleg az történt ami le volt írva.


Kommentekben is mindenki azt írja hogy tényleg csinál valamit... Minimum egy alvásparalízíst, ami nekem soha se volt...

2020. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenhez általában azt szeretem felhozni, amiket ismerünk.

Képzeld el mi a különbség egy kavics, egy fa, egy kutya, és egy ember között. E négy szimbolizálja mosta nulladiktól harmadik dimenziós szintet. Ahogy a kavics még csak nem is él, és egy fa sem szerethet igazán, vagy az állat sem lehet mélyen gondolkodó és szerelmes, látszik, hogy mindegyik egy teljesen új, más, előtte lévőhöz képest elképzelhetetlen nagy szinten van.

Ilyesmi az is amit kérdezel, csak ez mintha oldalra nőne és csökkenne. Avagy elképzelned nem igazán lehet, ahogy egy kutya sem tudja elképzelni a mentális brillírozást, vagy mély igaz szerelmet.

2020. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!