Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lenne egy olyan lehetőséged...

Ha lenne egy olyan lehetőséged, hogy elmehetnél egy olyan helyre egy olyan emberrel ahová akartál, és akivel akartál. Ez a hely lehet igazi, vagy képzeletbeli! Ott lennél egy évig, de utána mindent elfelejtenél, ami ott történt! Elmennél?

Figyelt kérdés

Utána tovább élnél otthon, de egész életedben ügy éreznéd, hogy valami hiányzik egy picit!

Elmennétek? Ilyen kockázattal is? Kivel? Hová?

Előre is köszi a válaszokat!



#szerelem #Boldagság
2020. jún. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elfelejteném, akkir mi értelme volt?
2020. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek így nem lenne értelme. Valamit azért jó megtenni, átélni, hogy utána az emlékünkben legyen, és azáltal újra és újra átélhessük.

Akkor már inkább kapjak csak egy napot a kiszemelt illetővel, de arra egész életemben emlékezhessek.

2020. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a második válaszolóval!
2020. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én igen
2020. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kucc válasza:

én bevállalnám.

Őszintén engem vonz az a gondolat hogy akkor ott életem legboldogabb évét tölteném egy olyan emberrel akit szeretek és teljes mámorban élek addig a képzeletvilágomba, még ha később nem is emlékszem semmire, ott annak az egy évnek minden pillanatában tudni fogom és ebben van valami megfoghatatlanul szabad érzés.

szerintem a "memóriatörléssel" tovább élő énem is így akarta volna még ha fingja sincs semmiről.

(bocs eléggé elfilozofáltam ezen xd)

2023. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!