Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez milyen képesség? Vagy...

Ez milyen képesség? Vagy véletlenek sokasága lenne?

Figyelt kérdés

Erről még senkinek nem beszéltem, mert még én is szkeptikus vagyok. De már-már zavaró. Előre érzek dolgokat. Most vagy az van, hogy tudatalatt tapasztalom a jeleket, és csak logikusan következtetek, vagy valami más?

Nos, előre megérzek dolgokat. Példa:

egy közeli női ismerősöm, akivel kéthetente beszélek, meg szoktam érezni, hogy megjelenik. Konkrétan legutóbb belémvillant, hogy váratlanul meglátogat az otthonomban. Éppen tartottam hazafelé a melóból, és ott árt a kapuban. Mindenféle előzmény nélkül.

Egy munkahelyen dolgoztunk, csak ő otthon volt a gyerekkel GYED-en. Egyszer csak átsuhant az agyamon egy gondolat napközben a melóhelyen, hogy mintha Erikát látnám a folyosón. Még aznap délután bejött felmondani.

Számtalan ilyen van, sokszor el is nyomom magamban, mert nagyon zavar, nem akarok ilyet "tudni".

Vagy találkoztam egy nővel, és azonnal tudtam, hogy egy szingli férfi barátommal ők mennyire összeillenek, és már hallottam a nászindulót. Egy évre rá már össze is házasodtak, szerelem volt első látásra. De ilyen életre szóló, vagy csak hatalmas benyomású hatásom már máskor is előfordult másokra nézve. Többször fordult elő ijesztően, azóta senkinek nem adok semmilyen tanácsot.


Szaporodnak ezek a megérzések, minden tiltakozásom ellenére.


2020. jún. 30. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem miért kell ezek ellen tiltakozni?
2020. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem jó mindenről tudni. Sajnos a rosszat és a gonoszat is érzem.

Nincs belőle semmi hasznom, sőt. (vagy eddig még nem jöttem rá, hogyan lehet hasznosítani).

Mellesleg ha én vagyok ilyen durván pozitív hatással mások életére (sőt, munkahelyi kollektíva életét változtattam meg gyökeresen mások elmondása szerint), a sajátom meg nem olyan, amilyet szeretnék. Miért nem a saját hasznomra fordítom? Fogalmam sincs. Találkoznék már igazán egy magam fajtával.

2020. jún. 30. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent "haszon" szemmel nézni. Amugy ezek megerzések, teljesen normális dolog. Nem tudom mi rossz lehez ebben.
2020. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen egyfolytában kattog az agyam, folytonos ingerkeresésből állok ki, nehezemre esik egyszerre csak egy dologgal foglalkozni (most is melózok, és gyakorizok egyszerre....) Így sosem tudok kikapcsolni. Minden rohadt szülinapra/névnapra emlékszem bárkiére, aki valaha is közel került hozzám. Az enyémet sajnos egy kezemen meg tudom számolni, hányan tudják. Zavar.
2020. jún. 30. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
:) Nem tűnik egetverő problémának. Relaxálj, meditálj néha. Ne gondolkodj folyton.
2020. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Meditáció? Ha-ha-ha. Látod, te sem értesz meg.

3 év heti 1 jógázás alatt talán egyszer sikerült a meditáció.

Pont ez a bajom, hogy kéne nekem egy magamfajta, akivel eldiskurálnék, és MEGÉRTENE. Zizeg az agyam folyton. FOLYTON. Nem tudom leállítani.

2020. jún. 30. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne leállítani, hanem szerintem inkább fejleszteni kéne az Isten adta tehetségedet és a megérzéseiddel másoknak is segíteni!
2020. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De mit szeretnél tudni? Mi a kérdes? Miröl szeretnél valakivel beszélni? A meditalas nem sokszor megy egyik pillanatról a másikra.
2020. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!