Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ásványkövek segítettek az...

Az ásványkövek segítettek az életetekben?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok változást az életetekben? Ha igen, mit?

#Ásvány kövek
2020. júl. 1. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Segített. Amikor megtámadtak a lakásban, akkor egy nagy ametiszt darabbal ütöttem meg a támadómat, mert magamtól nem lennék elég erős. Ha nem lett volna, akkor lehet elvertek volna vagy rosszabb.
2020. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Én néha apró halit kristályokat szoktam tenni a kajáimba. Azt vettem észre, valahogy finomabb lesz tőle az étel.
2020. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Amióta NaCl kristályokat teszek az ételembe, sokkal boldogabb vagyok.
2020. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az ilyen válaszokra nem vagyok kiváncsi.

#2 ezt a választ már más hasonló kérdésnél is láttam, elsőre sem volt vicces :)

Ha ti nem hisztek ebben, teljesen rendben van, de nem kell trollkodni a kérdések alatt, mert egy értelmes ember el tudja fogadni, ha valaki hisz valamiben, amiben ő nem :)

2020. júl. 1. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom, hogy lehúztál, 100%-ig igazat írtam.
2020. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Hát... Nekem a kertben van egy halom bazalt kövem. Úgy 800 db.

Nem vagyok tőle boldogabb.

2020. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Kizártnak tartom, hogy egy apró kavics bármilyen hatással legyen bárkinek az életére. Ahhoz valószínűleg sokkal nagyobb mennyiség kell.

Bár az már mindenképpen pozitív hatás, hogy az emebr gyönyörködik bennük, hiszen olyan szépek.

2020. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2020. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Na, akkor válaszolok én, mert mások csak széttrollkodják szegény kérdező őszinte érdeklődését.

Én évek óta (minimum 12 biztosan) magamnál hordok egy csiszolt ametiszt, jól esik kézbe venni, és úgy hiszem, segít tisztán gondolkodni.

2020. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves #9!

Köszönöm szépen a normális választ, úgy látszik, te vagy az egyetlen, aki képes volt értelmes választ irni.

Ami a többieket illeti, sajnálom, hogy nem tudjátok megérteni, hogy olyan válaszokra vagyok kiváncsi, akik már TAPASZTALTAK valamit. Ha senki nem tapasztalt semmit, akkor nem ír senki és ennyi. Teljesen felesleges a válaszotok, a lepontozás is ezért ment, kedves #5, mert örülök, hogy te is raksz sót az ételbe, de ez a válasz számomra nem hasznos.

2020. júl. 1. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!