Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki összetudná foglalni...

Valaki összetudná foglalni dióhéjban David Icke munkásságát?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Különleges megtapasztalásokban, élményekben volt része, és egy magasabb tudatosságból kap ébresztő üzeneteket, amiket közvetít.


Főbb vonala: az emberiséget reptiliánok irányítják és a pedofil, sátánista eliten keresztül rabszolgaságban tartanak mindenkit.

5G, kaják, italok, szerek, média, oktatás, Hold (mint űrhajó) stb címszó alatt manipulálják az emberiséget és mátrixban élünk, ahol azért van sok erőszak, félelemben és bizonytalanságban tartás, mert ebből táplálkoznak, ez a hüllők eledele, ez a sok negatív energia (film, hírek, szxualitás stb) - nagyjából ennyi.


Kiszabadulás: magasabb tudatosság és tisztaságra/pozitivitásra törekvés, szeretet által lehetséges.

2020. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A bàcsinak sajnos skizofrèniàs betegsège van.
2020. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet de nem ezt kérdeztem
2020. júl. 6. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Meglepő könyvek írása és népszerűsítése, személyi kultuszépítés, vérében a trollkodás, és ijesztően jól csinálja.
2020. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én kutató vagyok, tehát kénytelen vagyok tudni mindenről. David Icke legeslegfontosabb teoriája, az, hogy egy idegen faj uralkodik az emberiségen a pénzrendszeren és a bankokon keresztül, ők az alakváltó gyíkemberek, s a legtöbb magasrangú "ember" gyíkember. Lásd könnyű belelátni dolgokba mindent, amiben hiszel pl. o. Viktor nyelvőltolögetésébe is beleláttak az Icke hívők, mert a hited teremtő erejű.
2020. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Bizony ma már többnyire (!) hiteles dolgokat mond de közel sem megbízható. Mindíg is valamilyen lények "súgtak" vagy inkább hazudtak neki és tőle származik a gyíkemberek mese ami arra volt nagyon jó, hogy elterelje a figyelmet a háttérhatalom sátánista vallásáról, és hiteltelenítette a bizonyított összeeskiüvéseket. Ebben a rövid kis videóban jól elmondják kik ezek a David Icke-ok [link]
2020. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

David Vaughan Icke (ˈde̯ɪvɪd a̯ɪk) (született 1952. április 29-én Leicesterben, Anglia) brit publicista és volt labdarúgó-profi. Az 1990-es évek közepe óta könyvszerzőként és hangszóróként képviseli a jobboldali szélsőségesség összeesküvés-elméleteit.


(A wikipedédiábol, szabadon...)

2020. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!