Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetek kapcsolatba...

Hogyan kerülhetek kapcsolatba egy halott ismerősömmel? Màrmint most halt meg 1 hete ès olvastam vannak akik halott szeretteikkel kapcsolatba tudnak kerülni. Ugye nem kèpzelet ez az egèsz? Normàlis vàlaszokat kèrek!🙁

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Beszélgetés a halott szellemével stb
2020. júl. 13. 21:11
 2/8 anonim válasza:
57%
Igen,lehet,csak egy olyan valakit kell keresned,akinek nagy tapasztalata van ezekben a dolgokban.Fogadd őszinte részvétem.
2020. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

nem itt, hanem az Ezotéria kategóriában a helye!

Még akkor is kapsz választ, ha lerí, hogy troll vagy.

2020. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Részvétem.

De akit ismerek, látnok, az ki szokott akadni, ha egy ilyen frissen elhunytat már hábrgatni akarnak.

2020. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy. Magadnak ártasz, ha ilyennel próbálkozol. Egyrészt ő nem kommunkálhat veled semmilyen formában, akit pedig megidéznek neked, az csak egy hazug démon, aki az elhunytban volt. Viszont te meg megnyitod ezek előtt a lények előtt magad,be is szedsz belőlük, és még a fejedre egy nagy adag átkot is kapsz, ami alatt nyögsz. Szóval eszedbe ne jusson.
2020. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
5/ igaza van
2020. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%
Ne akarj ilyesmit. Az egész átverés és csak a pénzed megy rá. Maradj meg az ismerősöd emlékével, nyugodjon békében. Másrészről ez szpiritizmus, főleg nem ajánlott. Keress valami más megoldást, hogy rá emlékezz
2020. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne zaklasd... Még csak most távozott az élők közül..
2020. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!