Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ráismersz a saját kérdésedre...

Ráismersz a saját kérdésedre vagy válaszodra? Ördög, sátán, szerencsejáték, sötét oldal. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy GyK felhasználó írta ezen az oldalon hozzászólásában, hogy nyert szerencsejátékon főnyereményt, mert szövetkezett a gonosz oldallal. Nem találom se a kérdést, se a választ, pedig órák óta keresem...


Valaki tudja, melyik kérdésről van szó?


Pontosan idézni nem tudok az olvasottakból, csak a tartalmát foglaltam össze.



2020. aug. 6. 06:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát tán ha kiírnád a felhasználó nevedet többre jutnék...

én írtam ilyesmikről. De most ki tudja h kire gondolsz, mert sokan privátba írnak vagy kamuznak ilyesmiket.

2020. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem én tettem fel azt az ominózus kérdést és nem is beszélgettem senkivel ilyesmiről privátban és nyilvánosan sem.

Csak olvastam, hogy valakik erről írtak, tehát nyilvános hozzászólásban szerepelt a téma.

Talán tegnapelőtt olvastam, de arról fogalmam sincs, hogy mikori kérdés volt, mert csak szörföltem a kérdések között. Később viszont szerettem volna megmutatni valakinek, de akkor már nem találtam.

Tudod esetleg, hogy melyik kérdés-válasz volt a szóban forgó?

Köszi!

2020. aug. 6. 15:15
 3/16 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom. most nem akarok nézelődni. ha jól emlékszem akkor csak privátban irogattam valakivel h ezek csak hazudozgatnak.

ne higyj el semmit sem! pláne ilyen témákról, pláne az itteni "embereknek".

mindegyik kivétel nélkűl csak hazudozgat mindíg mindenről. sztem csak én vagyok az egyetlen itt aki igazat ír, mond.


voltak akiket kicsit később személyesen is megismertem, mert naív voltam, na meg nem is félek az emberektől stb. szóval csak hazudozgatnak. ostoba lomvilágban élnek, skizofrén személyiségűek stb.


írásban is na de még élőben is hamar lebuktak h csak hazudozgatnak.



nekem is voltak spirituális élményeim s hihetnék az ilyesmikben pl: Sátánban, Démonokban, Angyalokban, földönkívüliekben stb.


de meglehet h a sok stressz, csalódás az itteni emberekben stb. váltott ki halucinációkat. na de az h valaki nyer milliókat stb. csak mert Sátánnak dolgozik v hasonló....



hidd el itt minden csak kamu. Nem érdemes sem nézelődni, sem kérdéseket kiírni, sem megmutatni másoknak, sem irogatni másokkal ilyesmikről.


hazudnak mind!

2020. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sokan úgy tudnak irogatni ilyesmikről h még én is elhiszem. sokaknak elhittem minden hihetetlen dolgot. de mindíg kiderűlt h csak hazudozgat. álomvilágban élő emberek. akik csak magányosak, vagy feltűnési viszketegségük van vagy elloholt a fantázia világában stb.
2020. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

kerüld az ilyen témákat, s az itteni embereket!

volt h annyira jóll elvoltam valakivel h már észre se vettem s jött h nálam lakjon stb. szóval leginkább befurakodnak, kihasználnak stb.

kedvesnek s barátságosnak mutatják magukat, szép s jó dolgokat állítanak- aztán vagy kiderűl az igazság, vagy kimutatják a foguk fehérjéjét vagy ráerőltetik magukat rád.

2020. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem a te hozzászólásodat olvastam. Köszi azért, hogy benéztél és írtál. Hazugokra nem vagyok kíváncsi én sem. De nem amiatt keresem azt a hozzászólást, amire te gondoltál. Csak szerettem volna megmutatni valakinek érdekességképpen. Azt mindig az egyén dönti el, hogy elhiszi-e vagy nem, amit itt írnak.
2020. aug. 6. 15:37
 7/16 anonim ***** válasza:
beteg emberek vannak itt! én is már csak ritkán vagyok fenn, s csak figyelmeztetek másokat.
2020. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled abban, hogy sok itt a beteg ember, de vannak sokan, akik segítenek. Nem feltétlenül ebben a kategóriában...
2020. aug. 6. 15:44
 10/16 A kérdező kommentje:

#9! Köszönöm szépen, igen, az egyik volt az általad megadottak közül!

Ez: "Hogyan és milyen szövetségekre lehet lépni a Sátánnal?"


Köszi, hogy segítettél!


Nem tudom, hogy én hogy-hogy nem találtam meg, pedig annyi ideig kerestem...

2020. aug. 6. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!