Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harcolhatok a sorosom ellen?

Harcolhatok a sorosom ellen?

Figyelt kérdés

Érdemes? Ti harcoltok ellene? Tanácsotok számomra?


Egyáltalán biztos, hogy tudom mi a sorsom? Szerintetek mi az én sorsom?



2020. aug. 16. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Előbb keresd meg a kiindulópontot az emberiség életében, és akkor fogod látni, hogy csapás alatt állsz-e Istentől, vagy még csak sátáni terv van jelen az életedben.

Ha ezt tisztáztad egyértelműen, akkor érdemes elindulni.

Istent megbékéltetni ha csapás alatt vagy,döntést hozni mellette, helyre rakni az életedet, és ráállítani a jó pályára ahogy teszik az értelmes emberek, vagy döntést hozni Isten mellett és rábízni mindent.

2020. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1+ Szóval nagyon nem mindegy, hogy csak egy tudatlan ember vagy, vagy pedig ISten ellen harcolóvá váltál már-és azért történnek az életedben a dolgok.


Van még egy: még pedig a generációs dolgok is közrejátszhatnak, de azokkal kapcsolatban mindig Isten emeli fel a leplet és mutat rá, hogy neked az adott dologgal, hogy kell eljárni, mit kell tenned, hogy rendezd az őseidnek a bűnét előtte stb.

2020. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami rendeltetése, de hogy a tied mi lehet, azt honnan tudhatnám, kedves kérdező? Harcolni ellene nem feltétlen érdemes, hiszen lehet így többet ártasz magadnak. Ugyanakkor van szabad akarat, így befolyásolhatod egy bizonyos minőségig, hogyan éled meg a sorsod. Pl.: hogyha az a végzeted, hogy segíts az embereken, akkor lehetsz orvos fizikai síkon, de lehetsz pszichológus is, vagy csak önkénteskedhetsz. Lényegileg a feladatod teljesülni fog.

Remélem, tudtam segíteni, vagy legalább picit hasznosnak érezted. :)

2020. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
nincs olyan hogy sors
2020. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Persze, Orbán is azt csinálja nap, mint nap.
2020. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4# vagyok úgy értem azt hogy nincs sors hogy nincs minden megírva előre te döntöd el mi akarsz lenni kit veszel el, nincs elrendeltetve hogy pl. gazdag leszel 10 nap múlva, ez elhatározás kérdése és kemény munka kérdése hogy eléred-e


"A végzet vagy sors az események előre meghatározott menetét jelöli. Úgy lehet elképzelni, mint egy előre meghatározott jövőt, függetlenül attól, hogy általánosságokra, vagy az egyénre vonatkozik."


ezzel azt akarom mondani hogy nincs mi ellen harcolni mert nincs végzet te döntöd el majdnem mindent a többi más embereken múlik pl. főnökön hogy meg lesz-e a fizetés emelés érted? vagy mondjam más hogy ?

2020. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!