Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki úgymond visszatért a halálból, vagy halálközeli élménye volt?

Figyelt kérdés
Lehet sokaknak bizarrul hangzik de mostanában egyre jobban érdekel ez a téma. Akinek volt már hasonlóban része az elárulná milyen volt? Tényleg láttátok a fényt, majd visszafordultatok? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
2020. aug. 16. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Volt, kétszer mindenképp, de gyanús, hogy többször is .Ám ezek mind kisebb gyermekkoromban történtek, úgyhogy nem emlékszem. Egyetlen különös élményre emlékszem, ami sok részletben hasonlít arra, amit halálközeli élményekről leírnak. Viszont ez elvileg egy álom volt, gyermekem születése előtti napokban. A gyanúra az ad okot, hogy nagy rosszulléttel kerültem a kórházba, minden bajom volt, koraszülés veszélye is pluszban.Paráztam is minden miatt rendesen , igazából megfigyelésen tartottak bent, de szerintem nagyobb lehetett a baj, mint az orvosok gondolták, de ez már nem fog kiderülni. Lényeg, hogy volt ez az álom, amiben ragyogó kékség vett körül és fény nyalábok között emelkedtem fel nagyon messzire magasba...Ott egy gyönyörű mezőn találtam magam . egyik oldalról fekete ruhás nők közelítettek felém énekelve, táncolva és hívtak maguk közé hogy csatlakozzak a körükbe. Másik oldalamon egy fénylényt pillantottam meg. Akinek ragyogó teste volt, olyan, mint a nap, de nem vakított el a fénye.

Mellette éreztem biztonságban magam. Csodálatos kisugárzása volt. Megnyugvást adott a jelenléte, bölcsesség sugárzott belőle és jóság, nem is lehet szavakkal jellemezni. Megnyugtatóan "szólt hozzám" (amolyan telepatikus uton ..) és azután -visszaküldött- és én szépen felébredtem az ágyamban és meglepetten döbbentem rá az utána következő órákban, hogy tulajdonképpen már semmi bajom. És az aggodalmaim is teljesen elmúltak, Szó szerint éreztem agondviselést és megható boldogságérzés volt a "fényre" visszagondolni az álmomból.Még így sok év után is, ha bármi bajom van és erre az álomra gondolok, erőt ad.

2020. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Kedves válaszoló, egész nap nyomorultul éreztem magam, történeted most egyszerre mintha eloszlatta volna a viharfelhőket. Köszönöm neked.
2020. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Egyszer öngyilkos akartam lenni. hagyjuk a történetet, elájultam, kómába estem, és megállítottam magam, nem akartam már meghalni. amikor felébredtem a korhazba voltam, egy csomo kotessel rajtam mert majdnem elvereztem. szoval mondhatom hogy visszajöttem igen
2020. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Van igen, de csecsemőként történt velem, meg még párszor.
2020. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Volt. Amikor önygilkos akartam lenni akkor karistoltam a halált. Olyan volt mintha aludtam volna. Furcsát is "álmodtam" de azt hosszú leírni
2020. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!