Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért uralta el az ezo kategór...

Bátor Tintanyúl kérdése:

Miért uralta el az ezo kategóriát az asztrológia és az álomfejtés?

Figyelt kérdés

Régebben egy csomó érdekes (sőt olykor tanulságos) beszélgetést lehetett olvasni az UFO, a parapszichológia és a term.feletti lények kategóriából.


Mostanában a kérdések 90%-a olyan szintű, hogy "rotációs kapával álmodtam, mit jelent?" vagy "az ikrek és az oroszlán nyalogathat-e rizspudingot egymás könyökéről?"


Mi ez a színvonalzuhanás?



2020. aug. 19. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Csak a divat változott, most ez a trendi.
Ennyit romlott a közönség színvonala.
A szkeptikusok elűzték a vitaképesebb ezo-hívőket.
Az emberek önzők és felszínesek, csak az álmaik és a csillagjegyük érdekli őket.
Más, kifejtem a kommentekben.
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez azokat is érdekelheti, akik nem feltétlen nyitottak mondjuk az okkult dolgok iránt
2020. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid ***** válasza:
86%
Hiányzok?
2020. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Miért, miről kellene szólnia ennek a kategóriának, ha a címe is az: "Ezotéria"?
2020. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: Erre nem is gondoltam. A kommerszebb témák több embert vonzanak... mindazonáltal ez szerintem nem magyarázza 100%-osan az ezo rovat átváltozását. Tavaly ilyenkor kongó Holdról, szellemekről, démonidézésekről, fura lényekről, idegenekről szólt a kérdések háromnegyede. Volt itt minden, a démonűző kaktusztól a rossz lelkek kiszellőztetéséig. Hogy a rovat értelmesebb végéről is hozzak példát: M-effektus, emberelőtti civilizációk. Most meg...


#3: Például azokról a témákról, amiket #1-nek felsoroltam. 🙂

2020. aug. 19. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Tintanyúl,


tegyél fel magad kéréseket itt olyan témában, amik hiányozank neked. Hátha újra összegyűlik a neked hiányzó társaság. Hm?


Ui. Nem gondolod, hogy egy valódi hardcore ezohívőt egy szkeptikus el tud űzni? Vicclesz.


Ui2. Az álomfejtős kérdéseket, gyanítom, ugyanaz a 3-4 tinilányka írja. Neki an idejük itt lógni. Hermész Triszmegisztos munkássága után érdeklődők a könyvtárban vannak, nem a gyakin.


Ui3. Asszem a közösség színvonal anem romlott, sőt, kezdik belátni a népek, hogy minél komolyabb egy kérdés, annál valószínűtlebb, hogy értelmes választ ka rá az ember a gyakin. Nem a hozzászólások -esetleges- nívótlansága miatt, hanem mert ez az oldal nem mély és tartalmas válaszokra való.

2020. aug. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
A Kérdező látja a jövőt.
2020. aug. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

fú ez téynleg nagyon para


tintanyúl, honnan tudtad, mi fog történni? tényleg látod a jövőt? jósolsz nekem?

2020. aug. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező azért mert felnőttek a gyermekien dedes ezotéria hivők. Elvesztették a hitűk miután tényleg probálták racionálisan megközeliteni a dolgokat. És most ezek a dolgok maradtak amiket leírták, mivel nehezebb és kevésbé élvezetes megcáfolni a szkeptikusoknak hogy miért is marhaság az egész. Illetve álomfejtésnek 1 része nem baromság, hanem az adott álom/álmok sorozata valóban igaz lehet mivel megmutathatja az ember elnyomott vágyait, vagy rejtett félelmeit de ezt nem a mindent megmondó emberek fogják tudni, ők max tippelnek. Hanem az éveken át pszichologiát tanultak. Pl tanárok,orvosok vagy pszichologusok.
2020. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért romlik a színvonal szerintem mert az emberek inteligenciája is csökken. Az asztrológiát például ez magyarázhatja. Az álomfejtés meg egy szinten valós dolog mert amit álmodsz az tényleg utalhat valamire ami az életedben történik (de nem feltétlenül). Ez gondolom meg azért terjedt el kicsit jobban mert ennek legalább van valóságalapja is nem úgy mint pl. az asztrológiának
2020. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!