Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el azt a tudatáll...

Hogyan érjem el azt a tudatállapotot,vagy inkább szeretést,jókedvet amivel megtudom magam gyógyítani és másokat is?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatom és szerzett infókból rájöttem hogyha az ember szeretetben van könnyen meggyógyíthatja magát. Vagy ha jó kedve van

2020. szept. 2. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, jókedvvel, szeretettel a mentális és lelki állapotot lehet javítani, ami nyilván kihatással van az általános egészségünkre.

De gyógyítani nem lehet ezekkel, mert nem gyógyító hatásúak. Tudom, tudom, az orvosok sarlatánok, a gyógyszerek pedig az ördög vívmányai, de ha beteg vagy, vagy valaki más beteg, célszerű mégis lepaktálni a veszedelmes orvosokkal.

2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen az orvosok is évekig csak meditálnak az orvosin.

Csoportos szeánsz. Stb.

2020. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Önismereti tréning, autogén tréning segítségével, esetleg meditációval. Bár én nem hiszek az ilyesmikben.
2020. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem is hinni kell,hanem csinálni.


Meditalj, agykontroll nagyon jó

2020. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is hiszek az agykontrollban csak nemtudom a teknikát. És lehet nálam nem működne ahogyan a vonzástörvénye sem mert nem vagyok jó hangulatban.
2020. szept. 2. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha saját tapasztalatodból tudod, hogy ez műxik, akkor azt az állapotot kell elérned, amikor ezt a tapasztalatot szerezted.
2020. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy technika az agykontroll hoz.

Fent van a yton, a meditáció.

Napi 3 szor cainalod.


Elolvasod a könyvet, és onnan tudsz tovább fejlődni.

2020. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. szept. 3. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem a hangulatod miatt nem működik hanem mert nem valós a vonzás törvénye csak úgy mint az agykontroll. Persze ha valaki beteg és jó a hozzáállása és életvidám tud maradni stb. akkor az átsegít az időszakon de csak ez alapjáraton nem fog meggyógyítani. Mást meg mégannyira sem fogsz tudni meggyógyítani ezzel
2020. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ép testben ép lélek, kérdező. Élj egészségesen, egyél minél több zöld növényi rostot, mozogj, igyál elegendően, és figyelj oda az alvásodra is. Ezekről oldalakat kellene írni, de ez itt most nem azt a célt szolgálja.
2020. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!