Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akire gondolok, megjelenik,...

Akire gondolok, megjelenik, ily-oly módon 1 napon belül. Mi változott?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem észre, hogy ha gondolok valakire, vagy eszembe jut, legyen akár közeli, akár távoli ismerős (inkább távolabbiak) aznap, vagy másnap megjelenik, megkeres, vagy ír nekem. Régebben nem tapasztaltam, de már furcsa, hogy szinte 10-ből 8x megtörténik a találkozás. Gondolok itt olyan személyekre, akikkel max akár csak 1x találkoztam életem során. Mi válthatta ezt ki, vagy miért van ez? :D Persze bele lehet magyarázni, hogy tudatosan figyelek rá, mióta észrevettem a dolgot, de nem gondolnám...Ennyi véletlen nincs a világon :D

2020. szept. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Bevonzod:D
2020. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel valamiért jobban odafigyelsz a megérzéseidre, mit korábban. Sokkal kisebb az esélye annak, hogy te okozod a találkozásokat, nagyobb valószínűséggel eszedbe jutnak azok az emberek, akikről érzed, hogy találkozni fogsz velük. Minden emberre történik ilyen 1-2 alkalommal legalább az életében, akik hajlamosabbak figyelni a megérzéseikre, vagy észrevenni az eredményt, azokkal jóval többször. Te nagy eséllyel az utóbbi kategóriába tartozol, aki felfigyelt a szokatlan "egybeesésekre". Ha a jelenség érdekel akkor próbálj meg emlékezni, milyen érzés az, amikor olyanra gondoltál, akivel később találkoztál is. Általában más érzés, mint amikor csak úgy gondolsz valakire. Kicsit a déja vu érzésre hasonlít. Nem csak emberekkel érezheted ezt, hanem bármi eseménnyel, vagy tárggyal is.
2020. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak gratulálok a szintjéhez. :D
2020. szept. 4. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérlek, rám ne gondolj, mert ha megjelenek, nem fogod tudni, hogy én vagyok, én pedig azt, hogy te gondoltál rám!
2020. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is így vagyok, sőt van, hogy órákon vagy perceken belül megjelenik.


Pl ma pont egy rokonommal voltam így.


Egyszer poénból próbáltam, hátha bevonzom a Gyurcsány Ferit, de az nem jött be. :(

2020. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!