Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc összeesküvés-...

Melyik a kedvenc összeesküvés-elméletetek?

Figyelt kérdés

Nekem a Holraszállás,

Mondtok érdekességeket?



2020. szept. 20. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem te
2020. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
A hold mögött titkos náci bázis van, ahol reptiliánok élnek,és magzatturmixot szopogatnak az örök élet reményében.
2020. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
32%
Az összes egy baromság, kivéve a tervezett elavulás, amelyre az egész gazdaság épül napjainkban.
2020. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D-Mano ***** válasza:
61%

Sok összeesküvés elmélet hívő, azért foglalkozik a témával, mert:

A) Izgalmas: mindenféle a megszokott világképtől eltérő különös, fantasztikus elméletek. Ez a része mondjuk sok szkeptikusnak is tetszik.

B) Jó egó-dopping és identitáspótlék: azt az érzetet kelti, hogy egy nagyon fontos, rejtett tudás birtokosa. Ő a meg nem értett Bölcs, aki e tudás által magasabb szinten van a többi emberhez képest.

C) Jó kifogás: nem sajátmaga miatt sz. r az élete, hanem a gonosz szabadkőművesek és gyíkemberek miatt, így hát, ha akarná sem tudná jobbá tenni az életét (de nem is akarja...)


Szerencsére vannak összeesküvés elmélet hívők, akik azért foglalkoznak a témával, mert fontos, mert sok bennük a valóságtartalom. És, ha nem tetszik az a valóság, akkor csak úgy tehetünk ellene, ha igazán megértjük a valódi valóságot. És ha elegen leszünk, akik eléggé értik. Sajnos jelenleg sokkal kevesebben hiszik el ezeket a dolgokat, mint amennyire szükség lenne a cselekvéshez, és a hívők közt még sokkal kevesebb, aki igazán érti mindezt.


Nekem nincs kedvenc összeesküvés elméletem, mert nekem ezek nemcsak érdekes elméletek, nem egó-doppingok és nem is felelősséghárítás, hanem éppen, hogy felelősségtöbblet. Mert a tudással felelősség jár, és még csak több sem leszek tőle, hanem maradok ugyanúgy szürke átlagember.


Akit mégiscsak érdekel a valóság, annak itt egy link. Ennél jobb forrást szerintem lehetetlen találni:

[link]

2020. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szempontból kedvenc? Amit a leginkább elhiszek vagy amin a legjobbat röhögök? Előbbi: Oswald nem magányos merénylő volt. Valamint a WTC megtámadásában az USA keze is benne volt. Utóbbi: A Holdraszállás csalás volt és a Laposföld.
2020. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

A kedvencem, hogy a föld irányítói multidimenziónális szellemek, akik istent szolgálva jöttek a mi létsűrűségünkbe szolgálni minket a negstív katalizátort, ezzel szabad akaratot biztosítva, ezért ilyen rossz a földi lét.

Ráadásul nem csak mennyei, de igaz is.

2020. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Lapos föld és gömbölyű föld .
2020. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a balaton-tagadók a kedvenceim...messze a leghülyébb emberek lehetnek😃😃
2020. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
8: Hozzájuk hasonlóak még az Ausztrália-tagadók.
2020. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Balaton, Ausztrália tagadók
2020. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!