Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hány ember került a Pandémiás...

Hány ember került a Pandémiás világba? (Pokolba)

Figyelt kérdés

Régies kifejezéssel a pokolba vagy mostanság másik téridőbe.

A múlt évtized végével 2019 akik pokolra ítéltettek valamiért és a pandémiás világba kerültek, azok hányan lehetnek?


Vagy fordítva a mennyországban mennyien vannak?



2020. okt. 17. 07:55
 1/8 anonim válasza:
76%
Te most azt mondod hogy 19-ben a világ idővonala kettévált kovidos és kovid nélküli idővonalakra?
2020. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most, vagy az utolsó lélekszámlálás szerint?
2020. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal kb. 8 milliárd ember van itt, szóval mindenki, aki eddig életben maradt!
2020. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem volt ilyen váltás még. Szóval mivel nem volt kollektív aratás így meg kell nézni hényan haltak meg, abból kb 5-5% került ide, oda. A maradék 90%, ide vissza.
2020. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt mondom, hogy honnan tudod, hogy 7.8milliárd emberrel egy téridőben vagy?


Tehát, ha lefényképeznék kívülről a Földet egy olyan fényképezőgéppel ami egyszerre egy időpillanatban fotózza a teljes Földet és az azon élő embereket, mit látnánk a képen? Rajta lenne mind a 7.8milliárd ember?


És itt olyan záridővel, ami gyakorlatilag a másodperc legkisebb törtrésze, magyarul, egy nagyon-nagyon-nagyon..gyors fényképezővel.


Most azt hagyjuk, hogy nem mindenki lenne látható, mert van aki épp bányában van meg a lakásában, meg az űrállomáson, ez egy elméleti felvetés és nem hiszem, hogy lenne ilyen fényképezőgép.

Ha a műholdakról nézed ott is van késleltetési idő, (latency) tehát ott sem lehetsz pontos.


Tehát ez a kérdés, hogy egy téridőben vannak-e az emberek.


Mert soha erről sehol nem hallottam egész életemben, tehát azt feltételeztem mindig, hogy egyértelműen igen, ugyabban a téridőben van minden élő ember.

Na de ebben már nem vagyok 100%-ig biztos.


Mert ha van "szellemvilág" vagy akár több, akkor az lehet a másodperc törtrészével "lemaradva" egymástól.


Na most az egyikben van világjárvány, de a másikban, vagy a többiben meg nincs.

Ezt csak úgy lehet kideríteni, ha egyedi biológiai jellemzők, dns, retina, vénahálózat, ujjlenyomat stb. alapján minden embert megkérdezel, hogy hallott-e a pandémiáról.

(őserdőkben elszeparált népeket hagyjuk, mert egysrészt sem a hírekkel, sem emberekkel nem érintkeznek)



Mikor jut el mindenkihez a híre?


Miért százévente vannak ezek a világjárványok?


Van közük más világeseményekhez?


Van logikai értelmük?


Élt-e az előző világjárvány idején olyan ember aki most is él?

2020. okt. 17. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
kb.az emberek 95% a oda kerűl a pokolba .
2020. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Girlll3 ***** válasza:
Én nem találkoztam olyan emberrel, aki nem hallott a járványról, egyelőre nem lettem fertőzött, de hogy hogy jön ide a pokol, azt nem tudom.
2020. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

konkrét kérdéseket irjál, túl összetett kérdéseid vannak amit egy válaszbol ugysem fogsz megérteni.

Te ezekre a kérdésekre egy pill.alatt akarsz választ, amikor ezekért meg kell dolgozni, vagyis sokat kell utánna olvasni és kutatni ami nem könnyű melo feladat.

És hiába irna ide vki valós választ nem vagy ott h azt elfogadd mert ahoz ugyancsak sokat kell olvasni utánna járni. Mert a világegyetem megértése és az ember létezése és a szellem és lélek létezése komplex . Nem egy rövid válaszban fogod megtalálni.

Én lehet tudok sokmindenre választ, de hiába mondanám sajnos nem vagy ott h azt megértsd , mert ahoz is "fel kell nőj" nem évben hanem megértésben kell eljuss oda.

Máskulönben nem tudod egyszerűen elfogadni

2020. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!