Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik az ikerláng?

Létezik az ikerláng?

Figyelt kérdés
Hallottam, olyat, hogy vannak emberek akik egymás "ikerlángjai". Ha egymásra találnak akkor az egy mindent elsöprő szerelem és valószínűleg örökké tart. Én úgy érzem megtaláltam egyszer de elvesztettük egymást. Azóta férjhez mentem. Nagyon szeretem a férjem, de mégis ezt a másik férfit tartom az "ikerlángomnak". Ha vissza jönne se fogadnám el mert nem hagynám el a férjem semmilyen áron. De úgy gondolom az embernek több élete van. És azért titkon remélem hogy egy másik életben újra találkozunk és akkor meg tudjuk menteni azt amit ebben az életben nem tudtunk. Ti mit gondoltok erről?

2020. okt. 22. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2020. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Dehogyis.

Minden fejedben dől el.

Egyszerűen azt az embert jobban aueretted, mást kaptál tőle.

2020. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Mielőtt jönne a le pontozó mizéria, én mindenkire zöldet nyomok.
2020. okt. 22. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Van amikor így alkalmasabb fejlődni.

Csak magas szinten van, hogy egész életükre* együtt maradnak.

2020. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
70%
Nem létezik ilyen formában. Léteznek emberek, akikkel nagyon jó kapcsolatot tudsz kialakítani, és ez nem feltétlen csak romantikus kapcsolatra igaz. Igazából ilyen formában találhatsz magadnak egy "testvért", aki nem vér szerint a testvéred, hanem lelkileg. Ugyanezt megtalálhatod a szerelemben is, de nem csak egy ilyen ember létezik, hanem több, ezért nem lehet őket ikerlángnak nevezni. Az ikerláng ötlettel a régi ezoterikus tanokat félreértelmező modern ezoterikusnak mondott csoportok hozakodtak elő.
2020. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld :)
2020. okt. 22. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Mintha én írtam volna. Ugyan ebben a helyzetben vagyok kérdező, tudom miről beszélsz.

Hogy ikerláng e nem tudom, lehet karmikus kapcsolat is, de az biztos, hogy van valami. Valami erős kapocs amit én nem is szerelemnek hivnék. Mert az elmúlik, változik, de ez nem.

2020. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is 7es. :)
2020. okt. 23. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Két gyermeked van a férjedtől,egyiket a pocakodban hordod,és közben az exedről álmodozol :) Szép kilátások :)

Biztos nem esne neki jól,ha ezt megtudná

2020. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Az ikerláng szerelemnél ha végül mást választasz szabad akaratodból, azt a boldogságot soha nem fogod átélni mint az ikerlelkeddel. Lehet, hogy te csak a lelki társaddal vagy együtt (nem ugyanaz a kettő) de látod, mégis benned él még évek távlatából is az ikerlelked (már ha tényleg az). Egyébként nem a mindent elsöprő szerelem erre a jó szó, hanem az a leírhatatlan láthatatlan kapocs ami közöttetek van és nem enged mással lenni, csak az ego akadályozhat meg abban, hogy vele légy, illetve a gondolatok, a logika és a 3D. De ha valóban ő lenne az ikerlángod, valamilyen formában kapcsolódnátok, illetve valamilyen tudatossági és fejlettségi szint is kell ahhoz, hogy megtörténjen a találkozás/kapcsolatfelvétel fizikai síkon. Ugyanis ha legalább egyikőtök egyensúlyba kerül magával majdnem minden szinten, letesz bizonyos korlátozó hitrendszereket, mintákat, sérüléseket stb akkor azzal a másikat is emeli, valószínűleg egy időben ez bekövetkezik a másiknál is valamilyen formában, ez a szinkronicitás, utána pedig már az energiák, a frekvenciák, amelyek összehoznak titeket. :) tapasztalatból írom.
2020. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!