Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rejtejes hang az égből?

Rejtejes hang az égből?

Figyelt kérdés

Mar elegem van, rohadtul orak ota zug az égbolt. Kicsit trombitahoz hasonlo hangok jonnek az egbol es 1. Ilyeszto, 2. Mar idegesit mert hangos, most lessz éjfél.

Kimentem es nemtudom beazonositani honnan jon ez ahatalmas hang de biztos hogy az egbol, mi lehet ez?

Hallottam hogy volt a vilagon mashol is ilyen de mi ez?

Hamgfelvetelre is vettem,hogy tudjam nem orultem meg es tenyleg ilyeszto hangot ad ki az eg, es ez a hang rossz erzest kelt bennem.



2020. okt. 24. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Biztos trombita? Nem tuba vagy harsona?
2020. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Az írásod az ijesztő.
2020. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Legjobb az a tipikus eset, mikor valaki csak azert valaszol hogy leirja hogy a masik hogy ír, ez altal kielegul.

Amugy bocsi az irashibakert, de nem volt kedvem odafigyelni ra ennyi.

A hangrol meg meg mindig megy es nemtudom milyen pontosna a hangja, mintha sok fuvos hangszer hangja keveredne a szel suvitesevel. Es egy ilyen remiszto hangot eredmenyez.

2020. okt. 25. 00:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Fel tudnád tölteni ide?
2020. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te nem az az út mellett laksz ami valami zenet jatszik ha jo sebességgel mesz rajta? :)
2020. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami cikket olvastam erről, hogy a légkör továbbítja, és torzítja is távoli gyárak, utak hangjait. Vagy repülőkêt, ilyesmi. De vmi légköri akusztikai dolog ez, ennyi maradt meg bennem a cikkből.
2020. okt. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
😅😅 èn soha nem hallottam ilyet ez egy kamu . Ne dőljetek be neki. Csak felesleges pánikot kelt meg figyelmet. Hangok vannak a fejedben te szerencsètlen.
2020. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg repülők, azoknak furcsa hangjuk tud lenni
2020. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen.

Amikor a haverom megkínált egy ütős spanglival.

2020. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol hallotta földrajzilag a csávó, de amúgy létezik ilyesmi jelenség. youtubeon meglepően sok videó van ilyen hangjelenségről. Élőben én se lennék nyugodt tőle.
2020. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!