Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Színvonalas relaxálós zenéket...

Színvonalas relaxálós zenéket hol és hogyan érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Jelentősen beletörik a bicskám évek óta, pedig tudok angolul keresni. Youtube esélytelen, mindenütt az ingyenes zene beloopolva scam megy, sok zseni meg nem győzi dicsérni. Kicsit jobban kidolgozott, egyedibb, normálisabb megszólalású, teljesen lágy zenéket keresnék. Elektronikus is bőven tökéletes, csak ne a szokásos félmunka legyen, meg zene legyen, nem madarak meg valami egybillentyűs "kompozíció"! És persze ne zökkentsen ki "színvonalasan" se: sose baj, ha nem tör jarre-i babérokra.


Ismersz ilyeneket? Hol lehet ilyesmit találni?


2020. nov. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hangszeres lehet?

Most ilyet hallgatok éppen.

Brian Cain - Piano and Violin Duet

2020. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, ez lenne, amite gondoltam:

[link]


#2 Lucifer! A tiéd se rossz, megfelel az ízlésemnek. Egyik kedvencem hasonló:

[link]

2020. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Nekem kicsit epikus, meg nagyon sík a ritmika, legalábbis engem nagyon kizökkent egy laza merengésből is, ha a zene, ami épp megy, ilyen egyforma hosszok végeláthatatlan sora kezd lenni.


#2 Jó kis cucc és jól is szól, bár a csajt kb fél perc alatt élve eltemetném, csak hogy ne legyen benne a kóválygó fejhangjával, de amúgy tényleg korrekt és igazi, minőségi "raritty", csak hát na, amikor a zene ennyire mutatós, akkor figyelem minden részletét, és max ilyen álmeditatív verbalizálásmentességet érek el, de a cél csak a nyugi, amit elvileg hatásosan el lehetne érni zenével, ha találnék.


Kicsit a "túl jó és kizökkent" gondolat margójára: ha mondjuk kiismerhető módon teszi ezt, az még mindig tök jó. Tehát mondjuk egy nem szomorú, de lassabb Beatles is teljesen jó lehet hátrahagyni mindent, és mondjuk vizualizációra gyúrni korrekt helyszínekkel, ésatöbbi.

2020. nov. 7. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem erre gondoltál, de a semmi ajánlásánál csak jobb:

https://www.youtube.com/watch?v=avUKP0qgGH4


Talán inkább ilyet keresel (az első 1 percre gondolok, mert utána már metál lesz...).

https://www.youtube.com/watch?v=nHguaPeMC1w


Vagy egy példát tudnál mutatni, ami úgy közelebb áll hozzád?

2020. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

A Spotify-on több lista is van, nekem ez a kedvencem:


[link]


Ha előfizetsz, akkor reklámmentes és telóra menthető (a Szpotiért szerintem megéri fizetni, egy doboz cigi ára havonta 😁).

2020. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!