Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kivel fordult már elő ilyesmi?...

Kivel fordult már elő ilyesmi? A puszta véletlen volt, hogy újra írt?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel jóba voltam, de jópát hónapja megszakadt a kapcsolat sajnos. Azóta is sokat gondoltam rá, párszor álmodtam is vele. Egyik éjjel elalvás előtt mintha megszolított volna és beszélgettünk, pár perc volt az egész de úgy éreztem mintha valóság lenne. Azt mondta, hogy jelentkezni fog, írni fog. Sajnos nem szépen váltunk el anno. Én mindig vártam, h írjon. Úgy éreztem ebben a pár percben mintha itt lenne. Erre másnap reggel sok hónap után írt, lesokkolt, nem hittem h valaha hallok róla. Nem nagyon hiszek a negmagyarázhatatlan dolgokba, ilyen sose volt még velem. Ez a puszta véletlen csak?
2020. nov. 14. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Olyan sokat gondoltál rá, hogy a nagy számok törvénye szerint,

ha véletlenül jelentkezik, te óhatatlanul összekapcsolod azzal, hogy éppen aznap is gondoltál rá.

Nem több, nem kevesebb.

2020. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es zöld pacsizni akartalak ne hari.
2020. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erős a kapcsolat köztetek, és ezért tudtál annyira rahangolodva lenni, hogy megérezd, hogy mit fog tenni
2020. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló élményeim voltak egy fiúval, csak azok akkor kezdődtek, mikor még azt sem tudtam, hogy létezik az illető.

Később megismertem a valóságban is, de valóban nagyon egymásra voltunk hangolódva. Azóta sem találtam ezekre magyarázatot.

2020. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!