Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vannak az utcán gépfegyv...

Miért vannak az utcán gépfegyveres katonák hármasával? A kijárási tilalomkor járőrözni gépfegyverrel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 10:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

10 .-nek.


ALAP felszerelés a katonáknál! De buta civilek ezt nem fogják fel.

2020. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%

#11 és nyilván amikor árvíz védelemben vannak akkor is gépfegyverrel zavarják vissza a vizet.


ez a katonás gépfegyeresdi politkai dolog, arra használja ómőket orbán, hogy ilyen keménykedős imázst építsen.

2020. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

12.-nek.


Árvíznél, nem kell félni, hogy ellopják a homozsákot, vagy Hasszán felrobbantja a töltést.

És én már voltam árvíz idején járőrben, kiürített településen. És ott is volt nálunk a fegyverünk. Pisztoly + gépkarabély.

2020. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Annyit tudj, hogy nem nektek katonáknak szólnak ezek a vélemények.


Részemről azt érzem, hogy amikor nem indolot helyzetben van használva a hadsereg civil közegben az aláássa a bizalmat velük szemben.


Ha nem lenne ez a felfegyverzettség még egyel jobb lenne. Mert ez kicsit komikus is így vírus helyzetben.


Én eddig nem olvastam róla, hogy nőtt volna a bűnelkövetések száma, ami szükségessé tenné a katonaságot, mert annyira nem bírja a rendőrség, azt meg pláne nem, hogy ez erőszakos irányt venne, hogy kell hozzá gépfegyver.


A főpolgármester is azt nyilatkozta, hogy nem tudja miért lettek a katonák.

2020. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

Orbán szeret katonásdit játszani, mert az olyan erőfitogtatós :D

Meg focistásat...

Persze, majd el is hiszem, hogy szegény arra tévedő polgárokat akarják megvédeni. Inkább mindenhol mindenkit pénzbirságolnak amiért csak lehet ha nem lehet, akkor kitalálnak hozzá valamit.

2020. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

7-es nem.

De miért nem lehet noemálisan válaszolni? Mindegy.

2020. dec. 2. 14:57
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

Tetszenek a vicces hozzászólások, mert ez a dolog valóban elég vicces, annyira érthetetlen.

Igaza van a 14-esnek, semmi nem indokolja azt, hogy ebben a helyzetben rendőrök helyett katonák legyenek. És szívesen meghallgatnám a kormány indoklását is, hogy vajon mi szükség van erre.

2020. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
92%
A katonák egyébként nem bírságolhatnak, nem igazoltathatnak senkit. Azt csak a rendőr teheti.
2020. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 fabijoe ***** válasza:
7., ez most a KISZ titkár által fizetett komcsi troll válasz, ugye?
2020. dec. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Azért vannak az utcákon mert kevés a rendőr. Meg amúgy miért zavarnak a katonák?

Engem nem zavar sőt megnyugtatásall tölt el. Szerintem azok rinyálnak tőle a legjobban akiknek alapból van mitől félni a hatóságtól.

2021. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!