Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a Mandela effektusban?

Hisztek a Mandela effektusban?

Figyelt kérdés
Én személy szerint hiszek. Mivel észre vettem pár effektust. Először a Mona Lisa sokkolt le, mivel gyerekkorom óta mindig arra emlékszem, hogy a Mona Lisa mosolytalan. De most egy halvány vigyor van rajta, pedig régen a történetében is ott volt ahogy nem mosolygott. Másik az emberi koponya, észre vettétek, hogy mostanában egyre több lyukacska van rajta? Mintha valaki csak oda illesztette volna őket. Emlékszem suliban, hogy rajzoltam egy nagyon pontos koponya vázlatot ahol színesre jelöltem de ezeket a lyukakat sehol nem ábrázoltam, sőt neten se írja semmi, hogy mik lennének azok. Meg sokan írják, hogy drasztikálisan változik a koponya. Másik meg a fruit loops neve, valamikor froot vagy fruit volt. Ez ilyen flip flop lehet nekem, mivel egyszer direkt nézegettem neten, hogy mindenhol FRUIT LOOPS volt, máskor meg FROOT LOOPS. Van mégegy de ezt nem találam sehol, lehet nem is mandela de nekem valamiért az angol TATTOO szóból hiányzik nagyon az E betű. Fogalmam sincs miért de mintha emlékeim szerint kellett benne lennie egy e betűnek, sőt kiskoromban mindig bosszantott, hogy miért van benne e amikor úgyse ejtjük ki? Bár lehet ez csak egy hamis emlék de ez megmaradt. Sokszor írok a tattoo szóba e-t akaratlanul is. Nálatok volt mandela effektus? Hisztek benne? Érdeklnek az ilyen témák?

2020. dec. 5. 02:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Drogozol?
2020. dec. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1.Ha nem ismered akkkor szerintem érdeklődj iránta...és nem...olyanok írjanak ide mellesleg akik idmerik ezt a mandela effektust...
2020. dec. 5. 03:20
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
A Mandela effektus nem ezo kategória.
2020. dec. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Beragadt a . billentyū?
2020. dec. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
bocsánat a kategória miatt de hirtelen nem tudtam eldönteni hova való így ez maradt.
2020. dec. 5. 04:05
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Csak azt akartam vele mondani, hogy ezáltal nem is hit kérdése.
2020. dec. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ja értem. akkormelyik kategóriába való?

mellesleg nincs space gombom csak ilyen pötty amit nehéz nyomi ezért bocsika. kiesett a spacegomb.

2020. dec. 5. 04:26
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológia ha ennyire kened-vágod.
2020. dec. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
A Mandela effektus nem olyasmi, amiben hiszel vagy sem, az létezik
2020. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9.tudom de mégis vannak olyanok akik nem hisznek benne...hiába létezik.
2020. dec. 5. 20:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!