Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért láthatok mindenhol...

Miért láthatok mindenhol kihalt állatokat?

Figyelt kérdés
Elég régóta tart a folyamat, úgy kezdődött, hogy tömegközlekedésen azzal szórakoztattam magam, hogy különböző fajtájú dinoszauruszokat képzeltem magam köré. Azonban egy ideje elvesztettem e fölött az irányítást, az agyam automatikusan generálja őket, akkor is, ha nem akarom, plusz sokszor álmodok is velük. Nem hülyültem meg (teljesen😌), tudom hogy igazából nincsenek ott. Ami még érdekes, hogy a fajták egyedi módon jelennek meg, nem úgy, ahogy filmekben, videójátékokban láttam őket.

2020. dec. 23. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Pszichológús vagy agyvizsgálat.

Nem feltétlen lehet baj, csak sok zavaró tényezőr szülhet.

2020. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez nagyon érdekes, meg ijesztő, bizarr is egyben. Még az sincsen kizárva, hogy valamelyik ősi életedben láttad őket élőben. Ez végül is az ezotéria rovat, engedjük meg magunknak a nyitott gondolkodást. Lehetséges, hogy egyes fajaik sokkal később haltak ki, és emellett pedig az emberiség sokkal régebbi, mint azt hivatalosan tanítják.
2020. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Vannak ilyen kövek is, amelyeken emberek vannak dinoszaurusszal együtt ábrázolva.
2020. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3.as egybemosodás.


2.es ez azért zárja ki mivel emberiség pár tízezer éve van jelen.

Ha a meteor nem pusztította volna ki őket az a pár jégkorszak befolyásolta volna a szaporodási tényezőjűket amitől ismét kihaltak volna. Ha most élnének a globális felmelegedés miatt hirtelen újra kihalás elé néznének.

2020. dec. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Függetlenül attól, hogy mikor haltak ki, én abban hiszek, hogy nem pár tízezer éves az emberiség.
2020. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Eléggé ritka a problémád. Meg kell tanulnod irányítani a saját fantáziád. Ez nem is olyan egyszerű, ahogy azt elképzeli az ember. Nagyon sok gyakorlás kell. Jó lenne, ha leírnád naplóba, a történéseket a fantáziádban, a szituációkat amikben autómatikusan működik a fantáziád.


Pszichológusnak nem mesélnék erről, ebben nem igazán tudnak segíteni. Az egyetemen csak azt tanulták, hogy ilyenkor pszichiáter és antipszichotikum kell. De nem igazán működnek az antipszichotikumok.


Legyen szép a napod!

2020. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az elmúlt egy év folyamán tömegközlekedési eszközzel áthaladtál Sápon vagy szomszéd településein? Megmagyarázná a jelenséget.
2021. febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!