Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit mondanak a konteosok az...

Mit mondanak a konteosok az oltóanyagra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy chip van benne vagy mi hiszen az nem férhet el a tűben. Vagy igen?

2021. jan. 24. 14:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy az senkit nem zavar hogy mindenkinek van nyomkovetője amit úgy hívnak hogy telefon?
2021. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem konteó: nincsenek évekig tesztelve ezek a covid vakcinák. Nem tudhatjuk, hogy milyen mellékhatásai lehetnek. Volt már olyan vakcina ami megbukott mert a beadás után maradandó károsodást okozott ami csak később derült ki. 5 év lenne a teszt időszak, az USA-ban eddig ennyi volt.
2021. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Most minden konteót félretéve: tényleg nem tudni, hogy mik ezeknek a vakcináknak a hosszútávú mellékhatásai, okozhatnak-e különböző szövődményeket, milyen hatással vannak az alapbetegségekkel rendelkezőkre stb. Én szerintem nem éri meg mindezt kockáztatni egy olyan vírus miatt, ami csak az emberek egy nagyon kis részénél okoz halált vagy súlyos betegséget.

Nem hiszem, hogy kötelezővé teszik, de ha meglesz a kellő oltottsági arány az országban, hogy vége legyen a korlátozásoknak, és én nem leszek beoltva, akkor nem leszek szomorú. :D Bár szerintem nem lesz meg ez az arány. Egyrészt mert nincs elég vakcina, nem biztos, hogy lesz nyárig, plusz az emberek nem bíznak a kínai és orosz vakcinákban. Illetve nem hoszen, hogy sikerül meggyőzni elég embert, hogy oltassa be magát. Harmadrészt pedig nyáron elmegy nyaralni a korona, kinyit minden, full ugyanolyan lesz minden mint tavaly nyáron, mert az állam nem bírja fizetni a segélyt a vendéglátosoknak, és a szállásadók is hatalmas bevételektől esnének el, turisztikai pontok szintén. Talán lesz akkora oltottsági arány (20-30%), hogy azt merjék mondani, hogy akkor mindent lehet, csak maszkban. Aztán majd őszre megint emelkednek az esetszámok, szóval vissza minden lezárás, amíg nem lesz kellő mennyiségű beoltott ember. Addigra meg már lesz elég vakcina is so-so.

2021. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Hol láttad leírva,hogy kötelezővé teszik saját felelősségre?
2021. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

1. Nem vállalnak felelősséget sem bill gates sem semelyik kormány a hatalom meg végképp nem.Senki. Ergo saját felelősségre hagyod, illetve hagyják már most, mert

2.van ahol már most is kötelező részben. Ne legyenek kétségeid..sajnos. de remélem téved sok ember, és nem lesz kötelező.

2021. jan. 24. 19:27
 16/21 A kérdező kommentje:
Állítólag 2025ig fogják húzni a vírust. Addigra mindenkiben oltás kell legyen, illetve egyéb tervek is vannak 25ig.
2021. jan. 24. 19:29
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

Telepíted a vírusírtót majd fizethetsz a frissítésekért félévente.


Konteo, ha konteo, hogy az elit megunta hogy már bárki lehet kisvállalkozó és ez már veszélyezteti a befektetéseket, azaz leállítják a világot hogy a kicsik tönkremenjenek és likviditás nélkül kénytelenek lesznek eladni a cégeket amit már csak az elit tud mahd megvenni mivel neki mindig van miből, így újra visszaáll a régi rend: úr és szolga...

2021. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%
Én olyat olvastam, hogy vannak akik azt hiszik 5G -t tesznek bele. 🤣
2021. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%

18-as, azt nem beleteszik, hanem sugározzák és ugye kell majd hozzá egy befogadó anyag is, na az vajon hogy kerül majd az emberbe?!


Ez is elgondolkodtató technológia, megmagyarázná a vírus terjedését a levegőben..:


https://www.youtube.com/watch?v=58kPHZOdF4E

2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Orban kijelentette a kinaival fogja beoltatni magát, mert ök kiserleteznek a legregebben rajta. Ti ezt elhiszitek? Szerintem max egy vitamininjekciot adat be magának.
2021. jan. 30. 13:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!