Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Álmomban olyan volt, mintha először találkoztunk volna, azzal akivel egyébként az életben jó barátok vagyunk, előszőr elmentünk egymás mellett, aztán pedig valahogyan jóba lettünk. Volt olyan is, akivel az életben soha nem beszéltem, az álmomban ő adott tanácsokat. És olyan is volt, hogy álltam egy “épületben” a kijárati ajtó előtt, közben beszélgettem egy lánnyal, és mintha leragadt volna a lábam, ki akartam menni, (a buszhoz, ami elvitt volna a fogadócsaládhoz, Londonban) de nem tudtam. Voltak olyan emberek is, akiket soha nem láttam az életben, legalábbis tudatosan nem, lehet, hogy mi találjuk ki őket? :)

2021. jan. 27. 09:55
 1/1 WolfWithRose válasza:

Egyszer már utánna olvastam ennek, több helyen is azt írják, hogy olyan embert nem fogsz látni álmodban, akit még nem láttál (ha csak képről is).

Bár személy szerint ezt kétlem, ugyanis nekem is és barátnőmnek is vannak ilyen álmai, de neki sokkal több. Volt olyan, hogy megálmodta egy találkozását egy addig ismeretlen emberrel és később megtörtént, de igazából nem lehet pontosan tudni.

Ha szeretnél választ találni, azt tudom javasolni, hogy vezess egy álomnaplót. Ebbe beleírhatod mit álmodtál aznap (vagy bele is rajzolhatod). Szerintem biztosan segít, mert később visszanézheted őket és könnyebben megbizonyosodhatsz arról, hogy tényleg csak az agyad találja ki ezeket vagy létező emberekről beszélünk. Ugyanakkor lehet, hogy van valami kapcsolat az álmaid között, amit most még nem látsz, de ezzel felderítheted.

2021. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!