Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gonosz dolog manifesztálnom,...

Gonosz dolog manifesztálnom, hogy a legjobb barátnőm szakítson a barátjával?

Figyelt kérdés
Nagyon toxikus a csávó és olyan szintű lelki manipulációt tol rá, hogy az undorító. Az elejétől kezdve ellenem van és állandóan veszekedéseket próbál provokálni, elegem lett belőle, egy darabig tűrtem csendben és nem szóltam semmit de már barátnőm is bunkó lett velem. Fél éve vannak együtt, ahogy tellik az idő, úgy hangolja egyre jobban ellenem. Mindketten 19 évesek (ha ez számít is valamit)

2021. jan. 29. 09:34
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Bármilyen manipuláció, ami a tudtán kívül történik, és legfőképp az akarata ellenére, az "gonosz" dolog, és elég csúnya következményei lesznek rád nézve is, meg mindenkire, aki érintett. Valószínű a barátságotokról is le kell mondanod, ha megpróbálod. Az ilyen problémákat hétköznapi módon kell megoldani, csak alaposan átgondolva. Az is meggondolandó, hogy kicsit hátrébb vonulsz a képből, és hagyod, hogy a barátnőd magától jöjjön rá a valóságra. Nem kell megszakítani a kapcsolatot, de érdemes annyira lecsökkenteni, hogy érezze, hogy nem szólsz bele a dolgaikba. Akkor megszűnik a barátnőd ellenállása a véleményeddel szemben, és a figyelme a párjára fog terelődni. Ha van egy kis öntudata, felismeri, hogy valami nem jó.
2021. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, és valószínűleg bármit is csinálsz, a barátságotokra keresztet vethetsz. Ha elkezdesz áskálódni, hogy szakítsanak, akkor te leszel beállítva gonoszként, aki szétválasztja őket, ha meg hagyod őket, akkor még jobban elhülyíti a barátnődet a barátja. Nekem is volt ilyen baráti kapcsolatom, tök jó fej, vicces, kedves, becsületes lány volt régen, és mióta összejött a csávójával, azóta folyton hazudozik, lusta lett, felhagyott az összes addigi tervével, az egyetemet is elhanyagolta és rossz eredménnyel zárta, és a cigire is rászoktatta a pasas. Egy ideig reménykedtem, hogy előbb-utóbb felnyílik a szeme, és látni fogja, milyen pasival van együtt, de ez eddig még nem történt meg, 5 éve együtt vannak, és már közös gyerekük is van :(
2021. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerencse, hogy az egésznek semmi hatása sincs, viszont elég bunkó vagy, ha a barátnöd magánéletét akarnád manipulálni, mert neked nem tetszik a párja!
2021. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látom nem esett le a lényeg. Ha normális lenne a pasas akkor nem zavarna, egyik exével sem volt bajom, sosem szóltam bele semmibe. 13 éve ismerem, gondolod, hogy rosszat akarnék neki?
2021. jan. 29. 12:19
 5/6 Grimfox ***** válasza:
Egyértelműen nem akarsz neki rosszat, de nem csak úgy lehet ártani, ha rosszat akarsz. Van az a mondás, hogy a pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ezt persze nem szó szerint kell érteni. Azt jelenti, hogy a jó szándék, ha átgondolatlan, könnyen, és gyakran csak szenvedéshez vezet. Az ezoterikus, okkult, mágikus technikák esetén különösen nehéz teljes egészében átlátni a helyzetet, és előre látni a következményeket.
2021. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Get a life
2021. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!