Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhet, ha valamilyen...

Mi történhet, ha valamilyen szellemjelenség esetén agresszívan lépek fel?

Figyelt kérdés

Elvileg ők a félelmünkből nyerik erejüket. És a dühből? Ha elzavarom, vagy dühösen odarohanok a szoba sarkába, ahol van, akkor mi történhet?

Csak tételezzük fel...



2021. febr. 1. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki éppen látja hogy a szoba sarkával dühösen ordibálsz és közben agresszívan hadonászol, nagy eséllyel az mondja hogy elmebeteg vagy.
2021. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
76%

A legtöbb szellem nem ezekből nyeri az erejét. Sem a holtak szellemei, sem azok, amik mindig is szellemek voltak. Ezek vagy észre sem veszik, hogy odamentél, mint például a holtak árnyalakjai, vagy távoznak, mert nem szeretik a vad emberi érzelmeket.

Ha olyan szellemmel találkozol, ami tényleg ebből merít erőt, azt nehéz észrevenni. De ha észreveszed, és úgy viselkedsz, mint ahogy leírtad, ugyanaz fog történni, mint ha nem tettél volna semmit. Ugyanúgy erőt fog meríteni az érzelmeidből. Nem fog megszállni, nem fog megtámadni, legfeljebb több erőt merít, mint ha nem csináltál volna semmit.

2021. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%
Elvisznek a mentők mint a szegény szomszéd csajt, aki hiába bizonygatta, hogy azért sikoltozik, mert folyton figyelik. Kb. ennyi fog történni, mindenféle szkepticizmuson kívül :D
2021. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már szellemet? :D

Szerintem ha láttál volna eszedbe sem jutna ez a kérdés...

2021. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam, és tudom, hogy nem tennék ilyet eleve. :D Ezért írtam a végére, hogy csak tételezzük fel.
2021. febr. 1. 18:27
 6/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerencsére a valóságban a szellemek nem úgy működnek, mint a horrorfilmekben. Az emberek nem mernének meghalni, nehogy kísértetekké változzanak...
2021. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De akkor honnan jött a kérdés?:D

Eszembe nem jutna, hacsak nem láttam valamit és nem tudom hova tenni. :D

2021. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát elgondolkodtam. :D
2021. febr. 1. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hete megtörtént eset... mikor már egyértelmű volt egy szellem jelenléte a lakásban és hívtak egy úgymond szelleműzőt,abban a 2 napban ami eltelt a megbeszélt időpontig míg az űző menni tudott, dühöngött a szellem. Ajtócsapkodás, fogdosás éjjel, hideg gyors áramlatok a zárt lakásban is... Na erre dühös lett... Kiment az űző és tette a dolgát, azóta csend és nyugalom van.
2021. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!