Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltatok már így az ébredés...

Voltatok már így az ébredés és álom határán?

Figyelt kérdés

Szóval időszakonként előfordul velem, hogy az elalvás elején becsukott szemmel egy konkrét dolgot látok, ami gyakran valamilyen érzelemmel is párosul. Napokig megtörténik ilyenkor egymás után. Egy jelet látok a sötét falon, ami kéken izzik.. majd fordulok párat félálomban az ágyban és elmúlik, ergo következhet a rendes álom.

Ez napokig is eltarthat és általában akkor szakad meg a folyamat, mikor nagyon megijedek, hogy kb 1hete ez történik,ugyan azt látom és hallom, érzem félálomban. Alapvetően mindig úgy indul, hogy felkelés után nem emlékszem pár napig rá, mintha meg sem történt volna.. De mikor rájövök, hogy napok óta ez megy és nem valami kellemes, akkor megszűnik.


Van mással is ilyen?



2021. febr. 7. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Egy ideig utána nem történik semmi.. de minden fajta verziót megéltem már. Volt hogy nem jelet láttam, hanem egy konkrét tájat néztem, amit nem tudok mihez kötni.

Volt, hogy valaki ült köztem és a párom között, a szeme vörösen izzott és azt bámultam. Majd a homlokán megjelent egy piros jel, ami egyre jobban izzott..

2021. febr. 7. 10:49
 2/8 A kérdező kommentje:
Alvásparalízis.. mindenre rá lehet fogni. Lehet hogy az. Nekem csupán az a furcsa, hogy egy napokig tartó folyamat, ami mindig szinte ugyan az. Nincs ledermedés, tudok mozogni is, hiszen mint írtam, úgy múlik el, hogy párszor megfordulok az ágyon.
2021. febr. 7. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj ez nagyon fura, ilyen nekem még sohasem volt! :O

Alszol eleget? Nyugodt vagy, csak ritkán stresszelsz? Ha nem, akkor amiatt van. Ha megszűnteted ezeket a dolgokat akkor talán elmúlik.

Próbálj meg oldalt vagy hason fekve elaludni, azt olvastam az segít. :)

2021. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. :) Még nem figyeltem meg, de lehet hogy tényleg a stressznek is köze van hozzá.
2021. febr. 10. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.🙂
2021. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Alvásparalízis,vagy hipnogén állapot!Az utóbbi a hallucináláshoz hasonló állapot! Én egyszer azt láttam hogy egy róka közelít hozzám és mikor felkaptam a fejem akkor ébredtem fel és tudtam hogy megint félálomban voltam! :D
2021. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erről lehet pszichológiai körképet alkotni?
2021. ápr. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted pontosan?
2021. máj. 2. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!