Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan akinek csak...

Létezhet olyan akinek csak "félig" van nyitva a harmadik szeme?

Figyelt kérdés

Itt most én arra gondolok hogy itt vagyok pl én, rengeteg olyan történetet hallottam amikben láttak az emberek furcsa alakokat, érdekes hangokat hallottak padlásukról ilyesmi.

És ugye van ez a dolog, azt mondják hogy a kisgyerekek azt hiszem 3 éves korig képesek látni az ilyen természetfeletti lényeket meg minden ilyet, mert 3 éves korukig van nyitva a harmadik szemük. Valakinek utána becsukódik,valakinek pedig nyitva marad.


Én olyan vagyok hogy észlelni észleltem már jó párszor furcsa dolgokat, viszont én inkább hangokat,zörejeket véltem hallani, látni sohasem láttam még semmit. Egyenlőre legalábbis..maradjon is így szerintem..:D

Létezik ilyen hogy valakinek csak úgymond félig marad nyitva a szem,ezzel csak pl hangokat hall de látni nem lát semmit?

Gyűlölködő választ nem kérek, köszönöm :)



2021. febr. 10. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Le kéne állni a fűről, nincs jó hatással rád.

Esetleg át kéne tenni a kérdést az Ezotéria kategóriába, ott vannak a hozzád hasonló hibbantak.

2021. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Feszítõvassal próbáltad már?
2021. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Aha, léteznek.

Intuitív kreatív emberek fele annyi tudatossággal

2021. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek különböző "képességek".

A keletiek a Buddha szobrok ábrázolásain, és a taoista mesterek ábrázolásain különböző képpen jelenítik meg.

A harmadik szem eltérő szinteken lehet nyitva, a legalacsonyabb szint, amikor átlátsz a testeden, látod a szellemeket, és a legmagasabb a bölcsesség szeme, amikor már más világokat is látsz, látod a karját, az ok-okozatokat is.

A hallás a "harmadik fül", de ezt a kifejezést európában nem szokták használni. A szobrokon nagy hatalmas füllcimpával szokták ábrázolni.

Ez ha kinyílik, hallod a szellemek beszédét, nagy távolságokra is jól hallasz, olyan zajokat, hangokat is, amik a környéken sincsenek.

Sokszor akinek nyitva van a harmadik szeme, nincs nyitva a füle, és fordítva is ugyan ez.

Egy külön, és ritka képesség a második szív, ami képessé tesz megérteni, átérezni, átélni a másik élőlény érzéseit,-érzelmeit.

...és sok más még 🙂

2021. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a 4. szememmel vagyok így.
2021. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én de ritkán nyitom ki Kicsit félelmetes
2021. febr. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire látsz, ha kinyitod? Miért félelmetes?
2021. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Túl sokat, nem a mit a lényeg hanem a beérkezõ infó mennyisége. Nincs hozzászokva és kész.

(Feszítõvasas voltam)

2021. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves első! Megkérdezhetném hogy mégis miért vagyok hibbant? :D Kiemeltem hogy gyűlölködő, szkeptikus emberek inkább ne is írjanak :D
2021. febr. 11. 18:56
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a negyedik szemem is nyitva van, sőt egy van a makomon is.
2021. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!