Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki érti a jelekben az...

Valaki érti a jelekben az össze függéseket? Tud olvasni belőle spirituális szemszögből?

Figyelt kérdés
Világ életemben kíváncsi tipus voltam. Mostmár hónapok óta le köt egy téma, mégpedig Atlantisz. Nem rég egy ezzel kapcsolatos témáról olvastam, az élet kulcsáról, az Ankh keresztről. Eltelt egy pár nap, mentem dolgozni és ahogy az öltözőben öltöztem át, a ruhámból egy piros cérna darab leesett a földre és szó szerint Ankh keresztet formázott. Annyira sokkoló volt, es hihetetlen. Fogalmam sincs ez mit jelenthet és mire utalhat. Nem hiszem hogy ez véletlen
2021. febr. 11. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
véletlen egybeesés
2021. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
elmeroggyant, erre ez a helyes kifejezes
2021. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
71%
Valóban nem lehet véletlen, véletlen semmi sem történik, csak úgy, hogy nem ismerjük az okát, és a lefolyását. Ez esetben viszont elég egyértelmű az oka. Foglalkoztat a téma, és az ankh ennek a témának egy központi motívuma. Gyökeret vert a gondolataid között. Ha valami gyökeret ver a gondolataid között, akkor sokkal nagyobb valószínűséggel találkozol vele az életben, mint ha nem is gondolnál rá, nem is tudnál róla. Azért vetted észre, figyeltél fel rá, hogy ilyen alakú a cérna, és azért tulajdonítasz neki jelentőséget, mert mélyen foglalkoztat a dolog. Hogy miért pont ankh formában esett le a cérna, az már kényesebb kérdés. Vagy csak te láttad bele azt a formát, mert a gondolataid ezt a formát keresték, vagy pedig a tudattalanod hatására vette fel ezt a formát. A parapszichológia kutatói mikroPK jelenségnek nevezik azt, amikor egy ember elméje apró változásokat hoz létre a környezetében. Például befolyásolja egy dobókocka gurulását. Ilyen hatást szinte minden ember képes kifejteni, és magyarázatot adhat az általad tapasztaltakra.
2021. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy karinthy írta: ez nem véletlen, ez vélet! TTe azt véled, hogy ez egy jel. Más meg mást.


"Fogalmam sincs ez mit jelenthet és mire utalhat." Ha nem érted, akkor nem jel.

2021. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Hol vannak ezek a jelek?

Én azt olvastam ki mindenhonnan, hogy még pár évtized és a mostani szárazföld lesz Atlantisz, bármit is tesznek.

2021. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet ezzel akart a jel bizonyosságot adni kételyeidre.
2021. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Csak" gondolaterősítő. Nincs konkrét jelentése, csak éltetni akarják a benned lévő gondolatokat.
2021. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!