Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ásványokat honnan érdemes...

Ásványokat honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Kislányom rákattant az ásványvilágra, most ennek a havi előfizetéses újságnak köszönhetően.

Véleményem szerint számonként sok a 2500 forint érte,pláne hogy az ásványok minősége is ingadozik.


Arra gondoltam,hogy havi szinten inkább rendelnék neki illetve egy jó könyvet vennék még amiből megtanulhat dolgokat.


Szeretnék kérni ajánlásokat webshophoz illetve könyvekhez. :)


2021. febr. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Ez miért ezotéria kategória?
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Azért szó rovat, mert gyógyító nemes kövekre gondol. Olyan könyvet vegyél, ami az ő korának megfelelő. Nem csak a kövek leírása van benne, hanem a tisztítása, energetizálása stb. Vidd el szó boltba, ahol megnézheti a köveket.
2021. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az érdeklődésére érdemes áldozni pénzt. Egy ismerősömmel ugyanígy volt egy korábbi ásványos magazinnal kapcsolatban és most geológusként kutat külföldön, elég sok helyre eljutott.

Én az eltés kiadó honlapját nézném meg, bár gyereknek az lehet még magas. Ezek a magazinok gondolom úgy vannak összeállítva, hogy egy gyerek figyelmét mindenképpen megtartsák. Esetleg ez?

[link]

Én ásványokat elsősorban múzeumban vennék vagy valamilyen szakembertől (aki kijár a természetbe, tudja hol találhat, stb.).

2021. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 amit a kérdező említett? Nem, az nagy valószínűséggel ez: [link]
2021. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vatera. Ott is van egy csomó!
2021. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mit említett a kérdező, mert én is meg akartam rendelni, de most a covid miatt nem tudom.

Én könyvre gondoltam, ami hasonló stílusú és egy gyereknek is érdekes lehet (bár az életkorát nem írta, de ő írja a kérdésben, hogy rendelne neki könyvet a magazin helyett). Mert egy szakkönyvet még nem biztos, hogy érdekesnek találna, csak valami könnyebben fogyasztható ismeretterjesztőt.

2021. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!