Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen paranormális élményeite...

Milyen paranormális élményeitek voltak? Meséljetek!

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 06:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nos. Nem ütöttek el soha az életbe eddig egyszer sem az autók. Valami mindig megállította őket. Pedig nem egyszer kerültem ilyen helyzetbe. Őrangyalok védhetnek engem.
2021. márc. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
98%
Egy nagyon jó barátom jan. 5-én elhunyt sajnos amit énis pár órával utána tudtam meg. Mikor próbáltam elaludni (sírás után, nagyon fosul voltam) hangokat hallottam, pl a szekrény “ropogását”, biztos nektek is adott már ki random hangot, és nem egyszer, hanem sokszor egymás után. Gondoltam ez biztos Ő, ezért elbúcsúztam tőle, elmondtam mindent amit szerettem volna, és mikor visszafeküdtem elmúltak a hangok... Kitudja, lehet szimpla véletlen, lehet volt benne valami szellemesdi. Igazából úgy vagyok ezekkel a paranormális dolgokkal hogy most vagy véletlen, vagy nem. De érdekel ez a téma engem is
2021. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
1-es, meg a jó fékek
2021. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%
Nekem igazából az volt nemreg online oktatás alatt egyedul voltam otthon és csinaltam amit a tanár küldött.Aztan azt hallottam mintha kinyitodna a bejárati ajtó(Nekunk olyan hogy konkrétan hallatszik ahogy kinyítjak) de nem volt senki sem itthon kikentem de nem lattam senkit.Ez mar többször is volt.
2021. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Finganom kellett de befostam
2021. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Úgy néztem ki, mint aki benéz.
2021. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Fekete gomolygó füst szerű árnyak voltak többször is. Nem tudom mi volt. De csak egy pár pillanatig làttam.
2021. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem olyan volt, hogy a tesóméknál aludtam, és arra ébredtem, mintha valaki rámfújt volna.

Ajtó, ablak, minden zárva volt, nem szellő volt, kb. irányítottan, csak az arcomat érte, mint tényleg mikor valaki ráfúj. Ja meg hideg levegő volt. Azóta se tudom, mi volt...

2021. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

8 vagyok

Még egy eszembe jutott.

Volt egy nap, amikor egy bizonyos személyre gondoltam, és pontosan abban a pilanatban egy alkalommal egy angyalszobor esett le a polcról, letörött a szárnya, egy másik alkalommal pedig egy palacsintasütő esett le a pultról, úgy, hogy a pult szélétől min. 5 centire volt, teljesen stabilan állt, leesett, az is eltörött. A 2 eset ugyanazon aa napon volt, mindkettő pontosan akkor, mikor egy, ugyanazon személy random eszembe jutott. Arra se jöttem rá azóta, mi volt.

2021. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Talán érdekelhet: Meggyőződésem, hogy a házunkban van kisértet...szerencsére ártalmatlan. Így félelem nélkül közlekedem a lakásban éjjeli sötétségben is.

Egy kis adalék: Késő éjjel eszegetek a konyhában. Egyszer csak hallom és már oda is tekintek, a kenyér mely a puha oldalára lett állítva - megakadályozni a kiszáradást - felborúlt. Odamegyek visszaállítom, de tapasztalom, hogy teljesen stabilan áll. Hogy borúlhatott fel? Aztán ...Itt ülök a gépem elött, majdnem szemben az erkélyajtóval és a függöny mozgására lettem figyelmes. Alsó sarka kb. 20-30 cm-re megemelkedett. Semmi szellő, szél. Ez még ezidáig kétszer forúlt elő. És hadd említsem meg azt is amit nem szívesen mondok el, írok le. Tehát a végső fázis, tépdelem a WC papírt, amely egyszer csak kihúllik a kezemből. Igyekszem még reptében elkapni, de nem sikerűlt az ide-oda imbolygása miatt. Viszont egy pillanat alatt eltűnt a faküszöbb alatt. Csudajó, mert ugyan csak lelett téve a kövezetre, alig rés alatta. Aztán keresem, elmozdítom a küszöböt kézzel...és nem volt alatta, sem a túloldalon az ajtó elött.Szóval egy ekkora papírdarab egy késhegynyi helyre ...Volt más is, de ennyi tán elég.

2021. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!