Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dátumot tetovaltatni rossz ómen?

Dátumot tetovaltatni rossz ómen?

Figyelt kérdés

Már kiírtam ezt a kérdést de rossz rovatba..🙄

Volt egy szerettem,aki nagyon hiányzik.

Szeretném a születése és a távozása dátumát magamra tetovaltatni.

A távozási dátuma tényleg rossz ómen?

Miért?



2021. márc. 23. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz ötlet ha te ragaszkodsz hogy ezt tetováltass. Egyszer láttam ilyet egy, az mondjuk nem tetszett mert óriási volt, kb 20x10 cm képpel, dátumokkal. Annyiban nem értettem az illetőt, hogy minek ekkora méretben? Vagy rossz a látása vagy nem tudom, de másokat ez rohadtul nem érdekel, de rajta úgy tűnt, hogy a külvilágnak akarja kommunikálni.

Kérdem én, a boltban sorban áll, hát rám tartozik az illető képe, dátuma? Eskü olyan volt mint egy élő sírkő.

Egy csajon viszont láttam a csuklóján belül pici dátumokat, szívecskét az tetszett és mint egy karkötő ránéz és egy emlék neki ott, az cuki.

2021. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyot szeretnék,az már nekem is túl sok lenne.

Nem másoknak számban,hanem magamnak.

És az ilyet én sem értem,hogy minek akkora..

Kicsivel nagyobbat szeretnék mint kb egy orbit rágó :D

Talán születési dátum,és mellé egy rövidke idezet

2021. márc. 23. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan odaírathatod a távozása dátumát. Gondolom onnantól minden megváltozott. Semmi rossz nincs benne ha ott van az a dátum is. Egyfajta lezárás, és nélküle új élet. Ha családtag vagy szívhez közeli valaki, akkor is egy emlék a lezárás dátuma. Ha, az nincs ott, engem zavarna a tudat hogy nincs ott, mintha nem engedném őt el, pedig biztos ő is azt szeretné hogy elengedjem. De ez már az én lelki világom, ezt te tudod hogy mit érzel.
2021. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat, hogy feltetováltatta a férfi, a felesége nevét, a házasságuk dátumát, és a felesége halála dátumát, (pl. Anna 1988-2021) így emlékezve meg az házasságban töltött időszakban az együttlétről, szeretetről. A férfi normális életet él, van munkahelye, nem maffiafőnök, nem alkoholista, nem ütötte el a dátum tetoválása óte autó, nem tört el az ujja sem, nem műtötték meg.

Tehát, tetoválhatsz dátumot nem fog ezért Asmodeus vagy Beliál nagyúr eljönni a lelkedért.

2021. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!