Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális jelenségek veletek?

Paranormális jelenségek veletek?

Figyelt kérdés
Irj, ha van sztorid.😉

2021. márc. 24. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Just dance játékot játszottam egyedül otthon. Ugye a játék mutatja, hogy hogyan kell táncolni, egy kamera veszi, ahogy táncolsz és úgy ad pontokat a mozgásodra. Saját magadat látod a képernyő tetején(mint egy hőkamerás képen) és az alján (ami normál képet mutat neked). Az egyik táncnál a fenti kép (ami csak hőkamera szerű képet ad) azt mutatta, hogy érzékel egy játékost a hátam mögött lévő kanapén. Hátranéztem, hogy megmozdult/mozog- e valami amit annak vehetett-e, de semmi. Majd ahogy néztem a képernyőt rendesen lehetett látni, hogy mintha valaki ülne rajta. (A normál kameraképen nem volt semmi) Én megfogtam, mondom oda ülök, ahol a kamera mutatta az alakot. Erre eltűnt a képről. Utána már nem jelent meg. (A kamera nem hőkamera elven működik, csak a kép megjelenítése volt hasonló.) Elég para volt.


Szintén egyedül voltam otthon. A Trónok harca című sorozat Jenny of Oldstones zenéjét hallgattam főzés közben. Amikor ahhoz a sorhoz ért, hogy Jenny would dance with her ghosts/ Jenny a szellemeivel táncolna/ a lámpa villódzni kezdett. Amikor pedig vége lett a dalnak újra elindult. (Nem volt ismétlésre beállítva, tök másik szám következett volna utána.)


A szomszéd nénitől megörököltünk egy vázát. Mondtuk, hogy szegény Marika néni se gondolta volna, hogy hozzánk kerül a vázája. Ahogy ezt kimondtuk a váza leesett a szekrény tetejéről és darabokra tört.


Persze ezek mind lehettek véletlenek, de azért betaláltak.


Egyik éjszaka gyereknevetésre keltem fel. Kinéztem az ablakon és feketébe öltözött alakokat láttam, akik egyik házról a másikra ugrándoznak. Majd elszaladtak. A mai napig nem tudom, hogy álmodtam- e vagy ébren voltam és csak képzelődtem.


Egy ismerősünk mesélte egyszer, hogy vendégeik voltak és azoknak volt egy gyerekük aki hat ujjal született. A kislány érdekes dolgokat mondott nekik. Állandóan egy bácsit látott. Majd megkérdezték tőle, hogy hogyan néz ki. A kislány mondta, hogy a bácsinak nincs keze. Majd a szülők utána néztek a háznak... kiderül, hogy régen egy fűrésztelep volt.

2021. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apum halála után jöttem haza a melóból. Mielőtt egy kanyarba beèrtem, az autó magàtól elkezdett lassulni, mintha valaki húzna hàtra, mèrgelődtem is,hogy miért nem megy a kocsi. Amikor kièrtem a kanyarból egy nagy őzbak àllt az út közepèn. Ha a kocsi nem lassul talán ott halunk meg. Egy kollègàm volt velem, ő szólalt meg először, hogy ezt apudnak köszönjük. Utána sokkal óvatosabb lettem.
2021. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Részegen okádás közben pislákolt az izzó a szobai lámpámban, de csak addig míg okádtam.
2021. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az egész világ egy paranormális jelenség. :D
2021. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kb. 4-5 éve történhetett. Akkor még (magán)középsuliba jártam, kolis voltam. Akkor még annyira nem nagyon akartunk ilyenbe hinni a szobatársaimmal. Eleinte úgy kezdődött, hogy (rettentő régi tv-k voltak a koli szobákba alig működtek, csak mivel a koli panzió is volt hogy fent tudják tartani a sulit így be rakták tv-két) a tv-be láttuk fehéres-szürkés/fekete árnyakat az ajtóban. Úgy voltunk vele, hogy biztos csak egy árnyék vagy folt tükröződik a tv-n. Csak aztán hirtelen eltünt. Hogy megnézzük a szobatársam (aki egyébként akkor egyáltalán nem hit ilyenekbe) be állt oda ahol állt az alak. Azt erre mondta, hogy "nincs semmi csak egy árnyék volt" ahogy ezt kimondta, szinte hideg lett a szobába (tavasz közepe volt, 25+ fok).


1-2 héttel később (erre örökre emlékezni fogok), aznap mentünk vissza a koliba. Este 8 körül értünk be, megvacsoráztunk és leültünk beszélgetni. Vártuk a szobatársunkat, aki később jött valamiért (erre már nem emlékszem, hogy miért de mindegy is). Ahogy elkezdtünk beszélgetni arról, hogy a másik szobatársamnak mondta a mamája,hogy az ő idejében kezdték felújítási, mert hogy a koli nagyon régen malom volt ahol fiatal gyerekeket (8-15 évesekre kell gondolni abban az időben) dolgoztattak. Erre egy dezodor (akire vártunk szobatársunk, polcáról), ami a polc közepén volt (tehát eleve nem kellett volna leesnie ilyen nagy erővel úgy hogy a közelében sem voltunk) olyan erővel esett le, hogy az ágyról pattanva a szoba közepére repült.


Egy ismerősömnek született egy húga, aki állandóan játszott és beszélgetett a "semmivel". Megkérdezte, hogy "kivel beszélgetés?" erre azt válaszokat neki, hogy "papával" elmondta hogy hogy néz ki...es elvileg tényleg úgy nézett ki ahogy elmondta a kisgyerek pedig képet sem látott róla.


Persze ezek is lehetnek véletlenek.

2021. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
:O
2021. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ma történt, hogy hallottam fura hangot a tesóm szobájából és találtam ott egy ilyen plüssálat kutyát, ami tudja mozgatni a lábait és valahogy bekapcsolódott és a falnak ment már vagy 5 perce. Elég fura volt.
2021. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!