Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki már megtalálta az...

Van aki már megtalálta az ikerlángját?

Figyelt kérdés
Múltkor megkaptam hogy miért angolul írtam az ikerlángot, hátha így többen fognak rá válaszolni most.🙂

2021. ápr. 4. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fekete a lángja?😊
2021. ápr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom:(
2021. ápr. 4. 01:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Az miaz?
2021. ápr. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint magamon kívül? Nem....
2021. ápr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, még 10 változatban megkérdezed.
2021. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En az orlangomat keresem
2021. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
😂😂
2021. ápr. 4. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:

hát én lehet. De... nagyon remélem hogy nem. Igazából neten discordon ráírtam mert jófejnek tűnt, akkor azt se tudtam hogy lány-e, vagy fiú, és már a 3. mondatváltás után kb megvolt a szikra, és ezt úgy mondom hogy én utálom a társaságot, a magányt szeretem, és az embereket se szeretem körülöttem, szóval abszolút nem volt igényem senkire és semmire :D Én fiú vagyok, ő kiderült hogy lány, és már a 3. vagy 4. napon arról beszéltünk hogy akár élőben össze is jöhetnénk, mint egy pár, ami azért is fura mert első nap még azt mondta ő nem akar barátot magának, ő is kb olyan gyökér mint én. Persze a szokásos szétválás itt is megvolt, 2 hónapja nem beszélek vele mert letiltott, de én mondom neked nem telik el úgy nap hogy ne jutna eszembe, SŐT, talán még 1 óra se, de nem én akarok rágondolni, de tényleg. Én már rég lezártam az egészet és úgy vagyok vele hogy ennyi volt kész, de képtelen vagyok mert folyton itt van a képe előttem és nem győzök nem oda figyelni, de akkor is. És a legrosszabb az, hogy egy érzelmi nyomorék, mindenféle xar gyógyszert szed az állítólagos depressziójára meg ilyesmire, és kajakra a semmiből átérzem a letargiáját sokszor, érted, nézek egy vígjátékot elvagyok mint tehén a herén és egy csettintésre BUMM letargia és így "most meg mi a fsz van?!", meg rámjön a sírhatnék érzés és néha 1-1 könny is kigördül a szememből de esküszöm neked előtte pár másodperccel még full jól elvoltam. Az meg hagyján, hogy a hiányérzet baromira sokszor ott van, még akkor is ha nem gondolok rá. Ja, és külsőre nem is jön be annyira, majd 8 évvel fiatalabb mint én! (mind a ketten 20 felett vagyunk azért, no pedo), kb 1500 km-re lakik tőlem, más nyelvet beszél (nyilván az angol az közös), és egy idegbeteg hisztis pitsa... mondjuk ebben hasonlítunk :D


2 hónap után én most már elfogok menni pszihológushoz vagy pszihiáterhez, hogy könyörgöm állapítsa meg hogy csak szimplán megőrültem, akkor legalább megnyugszok, beveszem a kis gyógyszereket amit felír és boldog zöldség leszek, mert ha ez tényleg az a hírhedt twin flame lenne és életem végéig ezt kellene átélnem én a kardomba dőlök. Pár hónappal ezelőtt én még egy ártatlan "kis"fiú voltam, és a legnagyobb gondom az életben az volt hogy megvegyem-e az airpods prot vagy ne, illetve hogy melyik játékkal játszak...


Hogy irigylem most azt akinek a twin flameje valami stand-up comedys arc.

2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!