Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan láthatnék be elöző...

Hogyan láthatnék be elöző életeimbe?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen élményetek?

2021. ápr. 5. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát én nagyon új lehetek, mert sosem volt előző életem...
2021. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt,bár abszolút konkrétumokat nem láttam.
2021. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Senki1229 válasza:
100%
Konkrétan nem, de egyszer mentünk nyaralni Thaiföldre és ott találkoztam egy emberrel akiről meggyőződésem volt, hogy ismerem őt, pedig soha nem jártam ott azelőtt.
2021. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag a deje vou ez, amikor átéled életed előző pillanatát, ami a hasonló az akkor bekövetkezett dologra. De tudatosan nem lehet betekintést nyerni az előző életedbe. Ahogy írtad, láttál egy embert, akit még soha ezelőtt, és megygyőzőzőződésed, hogy ismered valahonnat, lehet egy előző életből hasonlítottad egy valakihez.
2021. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Regressziós hipnózissal.
2021. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
a legtöbb ember arra nem emlékszik mi volt a kedvenc kajája 4 évesen, nem hogy előző élet.
2021. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
meditációval... szoktál meditálni? én csináltam már előző élet meditációt... volt aminek pár napig a hatása alatt is voltam.. őszintén szólva érdekes volt, jó volt, de úgy döntöttem inkább a jelent élem meg...
2021. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!